Qytetarit i vendosin pistoletën në kokë, polici palos në tokë grabitësit -VIDEO

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një polic i cili ndodhej rastësisht në një pikë karburanti, kur sheh që dy grabitës i vendosin pistoletën në kokë një qytetari, nuk mendon dy herë për të vepruar.

Në këtë moment, efektivi i policisë zbret nga makina i veshur me pantallona të shkurtra dhe qëllon direkt mbi grabitësit. Njëri prej tyre mbetet i vdekur në vend ndërsa tjetrit plagoset pas shpine.

E gjithë ngjarja ka ndodhur në Brazil, ngjarje e cila u kap edhe nga kamerat e sigurisë.

Të fundit

Kuvendi nis të hënën, Ruçi: Seanca fillon në orën 17:00, gazetarët dhe kamerat nuk do hyjnë në sallë

Gramoz Ruçi, Kryetari i Kuvendit lajmëron se të hënën, në orën 17:00 do të nisë punimet parlamenti i Shqipërisë. Në...

Hajdutët i kthejnë makinën e vjedhur gruas: Edhe ne kemi zemër…

Një histori e padëgjuar më parë është ajo që i ka ndodhur një gruaje në Itali, ku hajdutët që i kishin vjedhur makinën, ja...

“Jam larguar nga PD-ja”/ Çiljeta na befason, del në krah të Ramës: Do të votoj…

Çiljeta Xhilaga ka befasuar të gjithë me deklaratën e fundit politike. Këngëtarja e njohur që dikur ishte pjesë e PD-së, mesa duket sot ndihet e...

E trishtë/ Ndahet nga jeta në moshë të re mjekja shqiptare në Gjermani

Eni Doko, mjeke specialiste, është ndarë nga jeta këtë të dielë në Gjermani. Lajmin e trishtë e ka dhënë kryetarja e Federatës së mjekëve...

“Kur qesh pa lidhje po prapë të ecën”! Rama ironizon sërish Bashën duke përdorur fjalët e Topallit

Kryeministri Rama publikoi sërish një video të ish-kryeparlamentares, Jozefina Topalli, ndërkohë që kjo e fundit po akuzonte kreun e PD-së Lulzim Basha për bashkëpunim...

Lajme të tjera

Web TV