Free Porn
xbporn

1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
yasbetir1.xyz
winbet-bet.com
1kickbet1.com
1xbet-ir1.xyz
hattrickbet1.com
4shart.com
manotobet.net
hazaratir.com
takbetir2.xyz
1betcart.com
betforwardperir.xyz
betforward-shart.com
betforward.com.co
betforward.help
betfa.cam
2betboro.com
1xbete.org
1xbett.bet
romabet.cam
megapari.cam
mahbet.cam
1xbetgiris.cam
betwiner.org
betwiner.org
1xbetgiris.cam
1xbet
1xbet
alvinbet.site
alvinbet.bet
alvinbet.help
alvinbet.site
alvinbet.bet
alvinbet.help
1xbet giris
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
betwinner
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
1xbet
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
یاس بت
وین بت
وان کیک بت
هتریک بت
manotobet
حضرات بت
takbet
بتکارت
آلوین بت
ریتزو بت
alvinbet
بت فا
betboro
romabet
megapari
mahbet
سایت بت فوروارد
اونجا بت
betboro.us
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
betcart
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی

 • melbet
 • megapari
 • megapari giriş
 • melbet
 • betrari giriş
 • onbahis giriş
 • Alarmi i Berishës: I gjithë Durrësi rrezikohet nga epidemia e koronavirusit

  113 563 lexime

  124,178FansaPëlqeje

  Ish-kryeministri Sali Berisha duke akuzuar drejtuesit e Qeverisë për menaxhimin që po bëjnë për situatën me koronavirusin, sipas tij jo në mënyrë të duhur, ka dhënë alarmin për qytetin e Durrësit. Atje është regjistruar viktima e parë nga virusi.

  “Duke shprehur ngushëllimet e mia familjes, shtoj se qëndrimi ndaj rastit mund të ketë pasoja potenciale për përhapje në progression gjeometrik të epidemisë në qytetin e Durrësit”, shprehet Berisha.

  Ish-kryeministri publikon edhe mesazhin e një qytetari, i cili denoncon infektimin e 5 personave me koronavirus në qytetin e Kavajës.

  -Masa ekstreme/ Mbyllen zyrtarisht të gjitha lokalet në Tiranë dhe Durrës

  Reagimi i plotë

  Denoncon 5 raste te konfirmuara me coronavirus ne Kavaje!

  Mjeket nuk kane mjetet mbrojtese personale per tu kujdesur per te semuret.
  Kosova pa asnje rast me koronavirus cakton nje fond prej 10 milion euro, Edvin Çekapi ndonese flitet per qindra te infektuar ka caktuar vetem 1 milion euro.

  Ai dhe Ndrikull Hajnia shperndane maskat e skaduara 9 vite me pare dhe mashtrojne ne menyre kriminale se ato jane efektive.

  Denoj me ashpersine me te madhe qendrimet e papergjegjshme dhe kriminale te Edvin Çekapit dhe Ndrikull Hajnise ndaj rastit qe nderroi jete ne Durres, te cilin vetem pas tre ditesh vendosen ta transportojne por ajo vdiq rruges.

  Duke shprehur ngushellimet e mia familjes shtoj se qendrimi ndaj rastit mund te kete pasoja potenciale per perhapje ne progresion gjeometrik te epidemise ne qytetin e Durresit.

  Shpreh mbeshtetjen dhe solidaritetin tim te plote me personelin shendetesor, mjeke, infermiere, sanitare qe punon sot ne kushtet me te veshtira te nje çorganizimi te organizuar pa mjetet me minimale te mbrojtjes per tu perballur me epidemine e koronavirusit.

  Lexo edhe :  E bukur dhe e vërtetë, Policia Rrugore në Tiranë ofron ujë qytetarëve dhe turistëve

  Paralajmeroj ata “specialiste” qe behen ne media zedhenes te manipulimeve dhe mashtrimeve te Edvin Çekapit dhe Ndrikull Hajnise se po shkelmojne mbi prefesionin e tyre, betimin e mjekut dhe kryejne nje krim te rende penal, moral dhe profesional me pasoja shume te renda per shoqerine.

  Ju uroj sherim te semureve me koronavirus dhe ju bej thirrje qytetareve te zbatojne me rigorozitet dhe jashte çdo paniku te gjitha regullat e OBSH te bera publike te OBSH ne mediat e vendit.

  Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

  Doktor ajo qe ju thash mbrem eshte e vertete!
  Ne Kavaje ka jo dy por 5 raste dy nga fshati Karpen dhe tre nga fshati Riken e po i mbajne ne Spital… se kuptoj pse i mbajn ne spitalin e Kavajaes kur ai spital ska as invektiv asgje.
  Nje burre ulerinte ne korridore me sa kishte ne koke sepse nuk e prekte njeri me dore doktor pasi nuk kane veshje dhe kane frike se mund ti ngjisi virusin.
  Ambulancat e Kavajes nuk e transportonin per ne Tirane per arsye se nuk kane asnje kusht minimal dhe mungon çdo aparaturë. Kaos

  Të fundit

  Vaksina që të mbron përjetësisht nga gripi do të jetë gati së shpejti

  Një vaksinë e përgjithshme, që mbron nga çdo formë e gripave, mund të jetë në dispozicion brenda pesë vjetëve,...

  Kurrë mos mbani taka gjatë shtatzënisë, ja pse

  Mëmësia është një përvojë emocionuese dhe e gëzueshme, por nuk është pa rreziqe. Trupi i një gruaje pëson ndryshime të shumta gjatë shtatzënisë. Ajo...

  E bukur dhe e vërtetë, Policia Rrugore në Tiranë ofron ujë qytetarëve dhe turistëve

  Do të vije bast se cila nga pijet është më e mira, dhe nuk do të besoje se do të ishte UJI përgjigjja e duhur për...

  Çfarë i ndodhi? Avokati i Berishës përfundon në spital

  Genc Gjokutaj ka deklaruar se nuk mund të konceptohet tërheqja e tij nga mbrojtja ligjore e kryetarit të opozitës Sali Berisha, e cila mbart...

  Britania miraton mishin e kultivuar, do të jetë në supermarkete në fund të këtij viti

  Britania e Madhe është vendi i parë në Europë që i thotë ‘po’ mishit të kultivuar. Por tani për tani do të fillojnë me...

  Lajme të tjera

  Web TV