Detaje të reja/ 66-vjeçari nga Fieri kishte marrë pjesë në një ditëlindje

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Detaje të reja janë zbuluar për 66-vjeçarin nga Fieri, i cili u konfirmua më herët nga Ministria e Shëndetisisë me koronavirus.

Burime per Dosja.al bëjnë me dije se 66-vjeçari ka marrë pjesë në ditëlindjen ë nënës së tij, e cila ishte zhvilluar në një lokal në Patos. 66-vjeçari i ka dorëzuar mjekëve listën me të gjithë personat që ishin pjesëmarrës në ditëlindje.

Më herët, burimet e Dosja.al bënë me dije se 66-vjeçari kishte udhëtuar në të njëjtin avion me 73-vjeçaren nga Durrësi, viktimën e parë në Shqipëri. Ndërkohë në Shqipëri janë konfirmuar 33 raste të personave të prekur me koronavirus, Covid-19.

Të fundit

Një rrugë në Tiranë merr emrin e Dritan Mezinit, Veliaj: Do vazhdojë të na frymëzojë

Një rrugë në Tiranë, në hyrjen veriore të Liqenit Artificial, do të mbajë emrin e sipërmarrësit Dritan Mezini, i...

Modelja e famshme bëhet nënë për herë të parë, zbulohet emri i veçantë i vogëlushes

Modelja e njohur Sofia Richie dhe partneri i saj Elliot Grainge janë bërë prindër. Sofia lindi një vajzë, të quajtur Eloise Samantha Grainge. Ajo zbuloi...

Himara nis sezonin turistik/ Fluks turistësh nga Anglia, Gjermania e Zelanda e Re

Himara tashmë e ka nisur sezonin turistik duke sfiduar edhe motin e paqëndrueshëm. Numri i turistëve është në rritje ndërsa janë kryesisht te huaj ata...

Gjendet e pajetë në banesë adoleshentja, ‘ngrihet në këmbë’ grupi hetimor

Një 17-vjeçare dyshohet se i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur. Adoleshentja raportohet se është gjetur e pajetë nga familjarët e saj. Ngjarja e...

Dhjetëra të vdekur nga i nxehti ekstrem në Meksikë

Gjithsej 48 persona kanë vdekur brenda dy muajve për shkak të të nxehtit ekstrem në Meksikë, me pothuajse gjysmën e vdekjeve të regjistruara vetëm...

Lajme të tjera

Web TV