Free Porn
xbporn

1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
yasbetir1.xyz
winbet-bet.com
1kickbet1.com
1xbet-ir1.xyz
hattrickbet1.com
4shart.com
manotobet.net
hazaratir.com
takbetir2.xyz
1betcart.com
betforwardperir.xyz
betforward-shart.com
betforward.com.co
betforward.help
betfa.cam
2betboro.com
1xbete.org
1xbett.bet
romabet.cam
megapari.cam
mahbet.cam
1xbetgiris.cam
betwiner.org
betwiner.org
1xbetgiris.cam
1xbet
1xbet
alvinbet.site
alvinbet.bet
alvinbet.help
alvinbet.site
alvinbet.bet
alvinbet.help
1xbet giris
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
betwinner
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
1xbet
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
یاس بت
وین بت
وان کیک بت
هتریک بت
manotobet
حضرات بت
takbet
بتکارت
آلوین بت
ریتزو بت
alvinbet
بت فا
betboro
romabet
megapari
mahbet
سایت بت فوروارد
اونجا بت
betboro.us
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
betcart
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی

Koronavirusi/Rama: S’dihet sa kohë do zgjasë vetizolimi, nga nesër ndërpritet…

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Kryeministri Edi Rama duke folur në komunikimin e tij të përditshëm me qytetarët përmes Facebook-ut lidhur me situatën e koronavirusit, theksoi se ende nuk dihet se sa do të zgjasë vetizolimi i gjithsecilit.

Kreu i qeverisë theksoi gjithashtu se duke nisur nga dita e nesërme edhe qytetet e tjera të vendit, ashtu si Tirana dhe Durrësi, do të vendosen në karantinë, duke ndaluar qarkullimin rrugor midis tyre.

Ai i bëri thirrje edhe televizioneve që të ndërpresin emisionet që kanë më shumë se dy persona. Ndërsa saktësoi se qeveria po bën gati aktin normativ të sanksioneve ndaj të gjithë atyre që shkelin rregullat në mbrojtjen ndaj koronavirusit.

Shumëkush shqetësohet me të drejtë se deri kur do t’u shtrëngohemi masa shtrënguese, këtë nuk e dimë. Sa më shumë të shtrëngohemi sot aq më shumë e kemi bërë tonën ndaj këtij armiku që vjen me panjohura të mëdha. Mos harroni se 80 për qind e atyre që kanë simptoma e kalojnë me sukses këtë sëmundje.

Kemi ndërprerë të gjitha lëvizjet me Greqinë. Transporti i mallrave nuk do të ketë ndërprerje. Njësoj siç e kemi me Italinë. Maqedonia e Veriut e ka mbyllur kufirin duke e vendosur Dibrën e Madhe në një masë të madhe shtrënguese. Po ashtu edhe Turqia. Nesër perimetri kufizues do të shtrihet në Elbasan, Fier, Shkodër, Vlorë etj.

Nga dita e diel, do të ndalohet jo vetëm qarkullimi por edhe qarkullimin në rrugët nacionale që lidhin qytetet me njëra tjetrën. Do të ndalohet edhe qarkullimi mes Elbasanit dhe Korçës. Do të këputen lidhjet mes këtyre qyteteve. Do të qarkullojnë vetëm automjetet e lejuara në perimetrin Tiranë –Durrës.

Sot kemi hartuar edhe aktin normativ për sanksionet. Sanksionet për shkelësit do të jenë të ashpra dhe do të shkojnë duke u përshkallëzuar. Shërbimet televizive duhet të ndërpresin emisionet që punojnë më shumë se dy persona.

Gjithashtu të ndalojnë edhe përdorimin e ajrin e kodicionuar pasi ndihmon përhapjen e koronavirusit. Të nxjerrim më të mirën nga vetja duke ndihmuar njëri-tjetrin.

Më e mira do të bëhet dhe çfarëdo çmimi që do të duhet të paguajmë ndaj kësaj lufte të madhe, më të fortë do të dalim nga kjo luftë”, u shpreh Rama.

Lexo edhe :  Drejtuesi i SPAK: Nuk ndikohemi nga politika

Të fundit

Qumështi i gjirit ndihmon zemrën e foshnjave të parakohshme

Dihet prej kohësh që qumështi i gjirit është ushqimi më i mirë për të porsalindurin dhe për fëmijën deri...

Zaragoza është në rrugën e duhur për të nënshkruar me mesfushorin Keidi Bare

Në një zhvillim të fundit, drejtori sportiv Juan Carlos Cordero dhe përfaqësuesi i mesfushorit shqiptar, Juanma López, kanë bërë hapa të rëndësishëm drejt nënshkrimit...

Ç’do të ndodhë mes Kimmich dhe FC Bayern? Ja kur vendoset e ardhmja e yllit gjerman

Çfarë do të ndodhë mes Joshua Kimmich dhe FC Bayern? Kjo pyetje aktualisht po trazon shumë mendje në Mynih. Kontrata e 91-herë lojtarit të kombëtares...

VIDEO/ Kim Kardashian rikrijon videon virale së bashku me Andrea Bocellin

Nga India në Itali, motrat Kardashian janë gjithmonë aty ku është vëmendja. Kim dhe Khloé Kardashian bënë një sërë paraqitjesh mahnitëse në dasmën e...

Strategu i fushatës së Bill Clinton: Dyert për Biden janë mbyllur

Fushata e rizgjedhjes së Presidentit Biden ka përfunduar plotësisht, parashikoi të enjten komentatori politik i CNN dhe ish-strategu i Bill Clinton, Paul Begala. “Kam folur...

Lajme të tjera

Web TV