Koronavirusi/ Simptoma kolle dhe ethe-je, Celine Dion i nënshtrohet testit

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Koronavirusi ka infektuar mijëra njerëz në të githë botën, mes tyre dhe njerëz të artit.

Së fundmi ylli i njohur, Celine Dion ka shtyrë koncertet saj për shkak të një ftohjeje. Nga frika e koronavirusit këngëtarja u testua dy ditë më parë por rezultoi me test negativ për koronavirusin.

Ylli i muzikës njoftoi se dy koncertet e saj në Pittsburgh dhe Washington D.C, do të shtyhen për në nëntor pasi ishte ftohur.

“Me keqardhje ju njoftojmë se për shkak se është ftohur, Celine Dion do të shtyjë dy koncertet e turneut të saj COURAGE WORLD TOUR që ishin planifikuar të mbaheshin këtë javë,”- u tha në njoftim.

Të fundit

Modelja e famshme bëhet nënë për herë të parë, zbulohet emri i veçantë i vogëlushes

Modelja e njohur Sofia Richie dhe partneri i saj Elliot Grainge janë bërë prindër. Sofia lindi një vajzë, të quajtur...

Himara nis sezonin turistik/ Fluks turistësh nga Anglia, Gjermania e Zelanda e Re

Himara tashmë e ka nisur sezonin turistik duke sfiduar edhe motin e paqëndrueshëm. Numri i turistëve është në rritje ndërsa janë kryesisht te huaj ata...

Gjendet e pajetë në banesë adoleshentja, ‘ngrihet në këmbë’ grupi hetimor

Një 17-vjeçare dyshohet se i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur. Adoleshentja raportohet se është gjetur e pajetë nga familjarët e saj. Ngjarja e...

Dhjetëra të vdekur nga i nxehti ekstrem në Meksikë

Gjithsej 48 persona kanë vdekur brenda dy muajve për shkak të të nxehtit ekstrem në Meksikë, me pothuajse gjysmën e vdekjeve të regjistruara vetëm...

Rita Lati zbulon parodinë që e bëri të famshme (Video)

Rita Lati ka ushqyer me humor publikun shqiptar prej dekadash, duke shkruar emrin e saj krah aktoreve më të dashura. Në fillimet e saj u...

Lajme të tjera

Web TV