Aurela Gaçe do të vetëizolohet pas mbërritjes nga SHBA

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Aurela Gaçe përmes një postimi në profilin e saj në “Instagram”, njofton se do të vetëizolohet së bashku me grupin e saj të punës pas mbërritjes nga Shtetet e Bashkuara.

Ajo njofton se ka shtyrë “toru-in” e koncerteve për një kohë më të mirë për të gjithë dhe se do të udhëtojë drejt Shqipërisë.

Aurela shpjegon se për të mirën e familjarëve dhe të fëmijve ata kanë marrë vendimin që secili të vetëizolohet për 14 ditë dhe se do ti nënshtrohen kontrollit të shtetit./Fjala.al


Të fundit

Rama mbledh sot kryebashkiakët, zbardhet axhenda

Kryeministri Edi Rama do të mbledhë ditën e sotme kryebashkiakët. Shkaku i mbledhjes së tyre është fokusimi në menaxhimin...

Gjithçka ndryshoi pas vdekjes së Elizabeth! Zbulohen monedhat me portretin e Charles

Janë zbuluar monedhat e reja me portretin e mbretit Charles, që do të hyjnë në qarkullim brenda disa javësh. BBC News publikoi një foto të...

Duhet plan i zgjuar gjithëpërfshirës për reduktimin e pabarazisë dhe uljen e inflacionit

Nga Eduart Gjokutaj Një gjetje kryesore e përmendur si politika gjithëpërfshirëse më e mirë për të reduktuar pabarazinë në të ardhura është se politikat arsimore...

NATO ‘izolon’ kufirin me 2 avionët luftarakë pas shpërthimeve në Nord Stream

Të fshehur nën e aeroportit të Bornholm qëndrojnë dy avionë luftarakë F-16 dhe jo pa arsye. Avionët shërbejnë si mburoja e NATO-s në Detin...

Nord Stream/ Gazetari: Rusia pret tubacionet nënujore të Britanisë

Një prezantues i televizionit shtetëror rus ka kërcënuar se do të sabotohen kabllot dhe tubacionet kryesore britanike nënujore vetëm disa ditë pas shpërthimeve në...

Lajme të tjera

Web TV