test

FOTO/ “Do t’ja dalim bashkë”, urimi i Bashës për Ditën e Verës

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha u ka uruar të gjithë shqiptarëve Ditën e Verë, teksa ka thënë se të gjithë do t’ja dalim, duke nënkuptuar këtu situatën ku ndodhet vendi nga koronavirusi.

Përmes një postimi në faqen e tij në “Facebook”, Basha shprehet se shqiptarët do e kalojnë këtë situatë si një familje e madhe.

“Të gjithë bashkë si një familje e madhe do t’ja dalim! Gëzuar Ditën e Verës!☀️”,-shkruhet në reagimin e bërë publik nga kryedemokrati./Fjala.al/

Të fundit

U ndëshkua me karton të verdhë, mesfushori i Spanjës mungon ndaj Shqipërisë

Mesfushori Rodri do të mungojë ndaj Shqipërisë, takim ky që do të luhet të hënën dhe që vlen për...

Ilir Meta konfirmon ndarjen nga Monika Kryemadhi: Është ish-bashkëshortja ime

Ish-presidenti Ilir Meta, gjatë një interviste të dhënë për emisionin ‘Çim Peka Live’ në SyriTv, ka bërë një deklaratë të papritur. Ai ka njoftuar se...

Të njohurat dhe të panjohura e paktit mes Rusisë dhe Koresë së Veriut

Presidenti rus Vladimir Putin dhe udhëheqësi i Koresë së Veriut Kim Jong Un thanë se partneriteti i ri strategjik mes dy vendeve shënon përparim,...

Zhvillimet në PD/ Gjekmarkaj: Të gjejmë modusin të mos përjashtojmë njëri-tjetrin

Nënkryetari i PD-së, Agron Gjekmarkaj, tha nga studio e “Open” në News24 se pas vendimit të Gjykatës së Apelit sot kemi vetëm një Parti...

“Hysaj ka bërë dje vetëm një gabim”, Josa analizon mbrojtjen

Trajneri i njohur, Mirel Josa ishte i ftuar në “Euro 24”, në News 24, në emisionin e drejtuar nga Trevisa Tufa, ku analizoi mbrojtjen...

Lajme të tjera

Web TV