Babai i pacientit “0” sherr me mjekët: Dua të iki në shtëpi

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Babai i pacientit ‘zero’ me koronavirus në Shqipëri, mësohet se po debaton me stafin mjekësor.

Nga të dhënat e fundit. Mësohet se 54-vjeçari ka kërkuar që të kthehet në shtëpinë e tij.

Mësojmë se bëhet testimi i dytë i tij dhe nëse rezulton negativ do të lejohet të largohet nga spitali.

Gjithsesi ai do të duhet të vetëizolohet për 14 ditë në banesë, sepse edhe gjatë kësaj periudhe ekziston mundësia e rikthimit të virusit.

Por pavarësisht kësaj., pacienti këmbëngul që të rikthehet në banesë pa e kryer ende testin e dytë.

Nëse ai kërkon që të dalë më forcë, ndaj tij duhet të merren masa madje dhe te dënohet me gjobë sepse deri tani është ende i dyshuar se mund të infektojë të tjerë.

Të fundit

Pritjes i vjen fundi/ Nisin përgatitjet për “BBV3”, ja pamjet brenda shtëpisë (Foto)

Big Brother Vip Albania” është spektakli më i ndjekur në Shqipëri, ku banorët transmetojnë shumë emocione të forta teksa...

“Më duhen 8 mijë euro”/ Gazetari publikon mesazhet, si Naim Murseli kërkonte para borxh

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës dhe gazetari Milaim Zeka ka deklaruar se babai i Naim Murselit ka ndryshuar qartë qëndrim në lidhje me vrasjen...

Një iranian thyen rekordin, vendos 88 lugë të balancuara në trupin e tij

Një burrë iranian theu rekordin e tij botëror Guinness duke balancuar 88 lugë në vende të ndryshme në trupin e tij. Abolfazl Saber Mokhtari,...

VIDEO/ Ngjarje e jashtëzakonshme, presidenti i klubit turk grushton arbitrin kryesor

E pazakontë, e turpshme dhe për të ardhur keq: Presidenti i skuadrës turke, Ankaragucu, bën veprimin e papërgjegjshëm dhe të dënueshëm në fushën e...

Nis studimi i terapisë së kombinuar të kancerit “mRNA”

Kompanitë farmaceutike kanë filluar ditën e sotme fazën e fundit të provave për trajtimin e kombinuar të kancerit “mRNA”, i cili konsiston në përdorimin...

Lajme të tjera

Web TV