Horoskopi, 23 mars 2020

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Dashi

Dashuria: Fillimi i ditës do të jetë e qetë, prandaj ju do të jeni në paqe me të gjithë. Jeni gati të shijoni çdo moment, megjithatë, dilni nga paqartësitë e çiftit dhe përpiquni të sillni ekuilibër tek ndjenjat tuaja. Beqarët do duan të shoqërohen me një person të vecantë.

Puna sot mund t’ju japë shumë kënaqësi financiare, projektet po lulëzojnë.

Demi

Dashuria: Ata që kanë përjetuar një histori ku kishte pasiguri, sot do ti japin fund këtyre ndjenjave. Jupiteri dhe Neptuni parashikojnë ndryshime interesante, gjë që i bën të mendojnë se asgjë nuk bëhet me detyrim. Venera është pozitive për zemrat e vetmuara të cilat do të jenë intriguese dhe do të joshin një person në shikim të parë.

Puna: Yjet paralajmërojnë një periudhë shumë pozitive për karrierën tuaj, prandaj mos mendoni për të kaluarën dhe ecni përpara.

Binjakët

Dashuria: Nëse jeni çift, do të jeni në gjendje të planifikoni të ardhmen tuaj. Ata që synojnë të krijojnë diçka konstruktive nuk duhet të bëjnë asgjë, por të angazhohen seriozisht! Do të ketë takim befasues për beqarët, shumë prej jush do të bëjnë miq të rinj që do ju marrin zemrën.

Puna: Perspektiva të reja premtohen për të ardhmen pasi Mërkuri mbron çdo nismë tuaj.

Gaforrja

Dashuria: Do të jetë një ditë e rëndë pasi konfliktet me partnerin janë zhdukur, por mungesa e komunikimit po cënon edhe intimitetin. Beqarët e shenjës do të duhet të marrin në dorë fajin e fatit të tyre dhe të përkrahin iniciativat.

Puna: Mos diskutoni për probleme të vogla me kolegët tuaj dhe rezervoni energjinë tuaj për çështjet më të rëndësishme.

Luani

Dashuria: Dashuria po lulëzon, çiftet e qëndrueshme sot gjejnë momente dialogu mbi temat e zakonshme dhe në realizimin e një projekti. Beqarët do kenë mundësinë të bëjnë takime të papritura që mund të jenë me fat dhe të ndryshojnë jetën e tyre.

Puna: Kujdes në dialog, kushtojini vëmendje mënyrës sesi flisni me një epror.

Virgjëresha

Dashuria: Komunikimi me të dashurin tuaj do t’ju bëjë që të ndani pasionet dhe qëllimet, duke sjellë një ndjenjë që menduat se kishit humbur. Një lajm i mirë vjen edhe për beqarët, të cilët do të kenë takime të këndshme.

Puna: Ndryshime të mëdha po ndodhin, Marsi ju jep forcë, kurajo dhe vendosmëri dhe do të përballeni me gjithçka në mënyrën më të mirë.

Lexo edhe :  Horoskopi ditor, e premte 27 janar 2023

Peshorja

Dashuria: Nëse jeni çift sot mund të zyrtarizoni një marrëdhënie që ju intereson shumë. Do të ketë momente ku do të planifikoni të ardhmen, siç është organizimi i një martese ose një udhëtimi. Beqarët janë pak shpërqendruar dhe kanë pak dëshirë për tu shoqëruar.

Puna: Ka filluar periudha e ndërtimit, ju do të prireni të filloni nisma të reja dhe të konsolidoni projektet.

Akrepi

Dashuria: Dëshira juaj do të rindezni një marrëdhënie që dukej e destinuar të përfundonte, do të gjeni një përgjigje pozitive nga ana tjetër dhe do të kënaqeni. Nëse jeni beqar dhe ëndërroni një dashuri romantike, së shpejti do të kënaqeni.

Puna: Ka ardhur koha për të parë të ardhmen, për t’u përqëndruar në objektivat që duhen arritur, madje edhe në ato që duken të tepërta.

Shigjetari

Dashuria: Ciftet e qëndrueshme do të jenë në gjendje të ndajnë momente relaksi dhe argëtimi, dikush mund të shpërqendrohet dhe të kënaqet në flirtime të papritura. Beqarët kanë një dëshirë të madhe për t’u argëtuar dhe do i bëjnë mirë.

Puna: Ju jeni plot energji dhe po punoni shumë për të realizuar projektet për të cilat keni punuar për disa kohë.

Bricjapi

Dashuria: Ata që kanë vuajtur nga xhelozia e pakontrolluar do të hapin sytë dhe do të shohin gjithçka në një tjetër këndvështrim. Beqarët do përkushtohen tek histori pa rëndësi të madhe.

Puna: Në funksion të ndryshimeve dhe detyrave të reja në sferën e punës, dita do të jetë e lodhshme por konstruktive.

Ujori

Dashuria: Keqkuptimet dhe tensionet në marrëdhënien e një çifti mund t’ju ​​shqetësojnë, por nëse ka ndjenja të sinqerta dhe të forta, asgjë nuk mund t’ju ​​trondisë. Aventurat e reja në dashuri do i bëjnë shumë mirë beqarëve, të cilët gjithashtu mund të vendosin t’i japin fund vetmisë së tyre.

Puna: Ekzistojnë perspektiva të mira për ndryshime, por do ju duhet të kërkoni mënyrën e duhur për të realizuar projektet që janë afër zemrës suaj.

Peshqit

Dashuria: Shumë prej jush sot do të realizojnë një ëndërr, mbase do të jenë në gjendje të vendosin themelet për një martesë ose një bashkëjetesë. Beqarët do jenë të papërmbajtshëm dhe do tentojnë ti joshin të gjithë.

Punë: Nëse jeni duke kërkuar për një vend pune do të merrni një lajm të mirë. Mos kini frikë të bëni një provim ose intervistë.


Të fundit

Vlera e koeficientit të pagave për vitin 2023/ Ku renditet Shqipëria

Vlera e koeficientit të pagave për vitin 2023 do të jetë 105 euro. Kështu tha kryeministri i Kosovës, Albin Kurti,...

Pse për numerologët dita e nesërme është kaq fatsjellëse, ja çfarë duhet të bëni

Që nga 22 janari, të gjithë planetët po lëvizin drejtpërdrejt (pra, asnjëri prej tyre nuk është në prapavijër), dhe me hyrjen në muajin shkurt,...

Telenovela e merkatos, Chelsea i nis dokumente të gabuara PSG-s për transferimin Ziyech

“Telenovela” e lidhur me kalimin e Hakim Ziyech në Paris Saint-Germain është pasuruar me një kapitull të ri. Siç raportojnë mediet britanike duket se ka...

Lindi foshnjën 4 ditë më parë, ndërron jetë 29-vjeçarja në maternitetin ‘Koço Gliozheni’

Një 29-vjeçare ka ndërruar jetë në Maternitetin e ri "Koço Gliozheni" pas lindjes. Burime për Report Tv bëjnë me dije se ka lindur në mënyrë...

“Jemi me Luanin” në vend të “Jepet me qira”/ “Luiz-mania” ‘infekton’ edhe biznesin!

Luiz Ejlli, banori ‘fenomen’ i Big Brother Vip, është kthyer në një nga personazhet më të ndjekura dhe më të komentuara të momentit. Në një...

Lajme të tjera

Web TV