test

‘Seks në karantinë?’, Enca është kaq e ‘hapur’ me fansat (FOTO)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Këngëtarja Enca Haxhia nuk ngurron asnjëherë t’u përgjigjet pyetjeve të fansave të saj. Së fundmi ajo ka reaguar nëse ka kryer marëdhënie seksuale derisa po qëndron e izoluar.

Ajo nëpërmjet Instagramit ka zgjedhur që të flas edhe për gjërat personale, flirtet, e marëdhënien seksuale.

Image

E pyetur nëse ka kryer marëdhënie seksuale derisa po qëndron e izoluar në karantinë shkak i koronavirusit nuk ka munguar përgjigja e këngëtares.

Ajo ka thënë se këto ditë nuk e ka bërë një gjë të tillë.

Image result for enca haxhia

Image result for enca haxhia

Image result for enca haxhia

Image result for enca haxhia

Image result for enca haxhia

Image result for enca haxhia

 

Të fundit

Bimët mjekësore, eksporte të sigurta drejt tregjeve elitare të BE-së

Bimët medicinale dhe aromatike janë një pjesë e rëndësishme e ekonomisë në Malësinë e Madhe, duke punësuar qindra burra...

‘Çmendet’ moti/ Përmbytjet bëjnë kërdinë në këtë vend, 9 viktima dhe 17 të zhdukur

Të paktën 9 persona kanë vdekur dhe 17 të tjerë mbeten të zhdukur për shkak të shirave të dendur në Kinë, njoftoi media shtetërore...

Subvencionet në bujqësi, 18 mijë aplikime fituese deri tani

Në Skemën Kombëtare të Mbështetjes në Bujqësi 2024, rreth 18 mijë aplikime janë shpallur fituese pas përfundimit të fazës së parë, ndërsa procesi vijon...

4 arsyet psikologjike pse gocat qajnë kur kanë ditëlindjen

Me siguri që edhe ju i keni parë videot e ditëlindjeve që qarkullojnë në platformat Reddit apo TikTok, ku shumica e gocave shfaqen duke...

“Alma Arrazi, fillimi i fundit tragjik”/ Ja çfarë i tha bashkëshorti para aktit fatal

Rasti i Alma Arrazit, e cila u vetëmbyt në ujërat e lumit Buna sëbashku me 3 fëmijët e mitur, vijon të tronditë opinionin. Ditën...

Lajme të tjera

Web TV