test

Rezultoi me Covid-19, ish-lojtari i Barcelonës ndodhet në gjende të rëndë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ish-portieri i Barçës, Rustu Reçber, pak ditë më parë ka rezultuar pozitiv me koronavirus dhe duket se nuk është në gjendje aspak të mirë.

Turku është i shtruar në spital dhe sipas lajmeve të fundit mësohet se ai është në gjendje kritike për jetën.

Rustu Recber

Ish-lojtari i klubit katalanas pasi ishte kthyer nga SHBA, kishte thyer rregullat e karantinimit dhe u infektua me koronavirus. Ndërsa tashmë raportohet se është në gjendje shumë të rëndë dhe nuk dihet nëse do ia dalë në luftën me virusin e rrezikshëm./Fjala.al/

Të fundit

Letra e famshme e Ajnshtajnit, del në ankand me shifrën marramendëse

Një letër nga Albert Einstein, në të cilën inkurajohej SHBA-ja të zhvillonte bombat e para bërthamore në botë, do...

Çmenduri/ Austria mposht Holandën dhe e mbyll grupin si kryesuese, zhgënjen sërish Franca

Grupi D duket se sjell edhe surprizat më të mëdha deri në këtë pikë të Euro 2024, teksa në një grup ku bënte pjesë...

Kryeministri serb: Serbia e gatshme të bëjë kompromise me Kosovën

Serbia është e gatshme për “marrëveshje dhe kompromise” në bisedime me Kosovën, tha kryeministri i Serbisë, Millosh Vuçeviq, për agjencinë AFP. Këtë deklaratë, Vuçeviq e...

Burim i shkëlqyer vitaminash për organizmin, zbuloni cilësitë e farave të shalqirit

Ngrënia e shalqinit është një proces që sfidohet nga farat e shumta të tij. Zgjedhja është e qartë. Ose duhet t’i pështysh ose t’i...

Pse Berisha caktoi protestën kombëtare më 12 korrik?

Nga Ylli Pata Përse Sali Berisha zgjodhi ditën e samitit të NATO-s si datë për protestën e tij kombëtare? Kryesia e partisë së Sali Berishës, tashmë...

Lajme të tjera

Web TV