Horoskopi, 4 prill 2020

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Dashi

Dashuria: Dita do të jetë pozitive sidomos në mëngjes. Në dashuri, ju mund të jeni nervoz me partnerin tuaj, disa grindje do të jenë të pashmangshme për shkak të disa dallimeve. Priten takime stimuluese, njohje të reja dhe miqësi për shumë beqare të shenjës.

Puna: Ne duhet të përballemi këtë ditë me vendosmëri të madhe, për të kuptuar se si të realizojmë disa projekte.

Demi

Dashuria: Planet janë rreshtuar në mënyrë të favorshme. Ju mund të përqendroheni në privatësinë dhe nevojat personale me ekuilibër më të madh. Për beqarët mund të ketë shumë mundësi për të bërë miq të rinj!

Puna: Duket si koha e duhur për të marrë ato rezultate që keni pritur, por nuk është koha për t’i kënduar fitores.

Binjakët

Dashuria: Më mirë të mos mbështeteni shumë në ato që thonë të tjerët, përkundrazi i kushtoni vëmendje asaj që dëshironi më shumë. Dashuria sot duket shumë tërheqëse. Beqarët do jenë në gjendje të takojnë një person të veçantë për të filluar një marrëveshje me të.

Punë: Ditë e shkëlqyeshme për të ndjekur qëllimet tuaja, përparësia juaj është karriera juaj dhe së shpejti do të keni shumë kënaqësi.

Gaforrja

Dashuria: Në dashuri sot do të bëni gjithçka për të ushqyer një lidhje që ju kompleton dhe ju bën të ndjeheni mirë. Nëse jeni në një dashuri të koklavitur, gjithçka do të zgjidhet falë një ndjenje të sinqertë. Beqarët që duan të fillojnë një histori të re dashurie janë të preferuarit sot!

Puna: Mundohuni të mos i moderoni ambiciet tuaja dhe të vlerësoni mirë situatën përpara se të veproni.

Luani

Dashuria: Do të jeni shumë pasionant dhe do të tejkaloni çdo kontrast me disponueshmërinë tuaj. Edhe krizat e vogla do të jenë vetëm një kujtim, sot jeni vërtet ekspansiv dhe të dashur. Mundësi të mira edhe për beqarët që janë në kërkim të gjysmës tjetër të tyre, takime interesante për të gjithë.

Puna: Ju dëshironi të merrni një rrugë, por keni frikë se nuk jeni në gjendje ta përfundoni atë. Mendoni para se të vendosni.

Virgjëresha

Dashuria: Ju duhet të kujdeseni për veten tuaj, kështu që nëse jeni çift, organizoni një udhëtim jashtë qytetit ose një ndalesë në një vend magjik! Një ditë disi e komplikuar për beqarët, ndonjëherë duhet të bëni disa sakrifica për të shmangur komplikimet.

Puna: Do të përballeni me mundësi të reja që do t’ju lejojnë të zgjeroni horizontet tuaja.

Lexo edhe :  Balina Bodinaku degjeneron Olta Gixharin: Një femër arrogante është edhe me Arbanën

Peshorja

Dashuria: Në dashuri ka disa risi: nëse keni një histori të rëndësishme mund të mendoni për një ngjarje të re. Pastërtia dhe mirëkuptimi shkojnë paralelisht. Venera favorizon lindjen e dashurive të reja për ata që janë akoma beqarë dhe paralajmërojnë lidhje të reja dashurie.

Puna: Sa i përket punës, mund të ketë një moment vështirësish për shkak të Mërkurit në kuadratim.

Akrepi

Dashuria: Energjia juaj do të jetë në maksimum sot. Do të përpiqeni të jepni hapësirën e duhur për të dashurit dhe në të njëjtën kohë të shijoni jetën. Beqarët do kënaqen edhe me dashurinë, por pa u angazhuar.

Puna: Drita jeshile për kreativitet, planetët favorizojnë gjithçka që është e re. Do të jeni aktiv, por kini kujdes që të mos nxitoheni.

Shigjetari

Dashuria: Yjet janë në anën tuaj dhe jeta juaj private duket se po merr një kthesë tjetër. Me Venusin dhe Mërkurin mund të jeni të sigurt, keqkuptimet së shpejti do të zhduken. Beqarët janë duke pritur që shkëndija e duhur të përfshihen!

Puna: Mos u nervozoni nëse gjithçka nuk shkon siç është planifikuar. Me kalimin e kohës, gjërat do të përmirësohen.

Bricjapi

Dashuria: Çiftet sot mund të planifikojnë diçka të rëndësishme. Një pushim relaksues është mënyra më e mirë për të forcuar një marrëdhënie! Beqarët nuk duhet të mungojnë në një rast shoqëror për tu argëtuar dhe për të bërë takime interesante!

Puna: Koha e shkëlqyeshme për të ndjekur aktivitete krijuese dhe projekte artistike, por kini kujdes që t’i mbani këmbët në tokë.

Ujori

Dashuria: Ju jeni pak të lodhur dhe të dekurajuar nga jeta e tronditur e kohëve të fundit, por mos hiqni dorë dhe vendosni të gjithë energjinë tuaj për të zgjidhur disa probleme me të dashurin tuaj. Beqarët do kalojnë një ditë veçanërisht të kënaqshme.

Puna: Përpjekjet tuaja do të shpërblehen dhe shumë shpërblime janë në horizont. Edhe nëse ende nuk keni një ide të qartë, është në rregull.

Peshqit

Dashuria: Yjet ofrojnë shumë mundësi për të përmirësuar jetën tuaj të dashurisë, përpiquni të mos i harxhoni ato. Jeta e dashurisë do ju dhurojë momente për të kujtuar. Sytë e hapur për beqarët, nëse po kërkoni një shpirt binjak, do të keni shumë mundësi për t’u takuar!

Puna: Me vullnetin dhe vendosmërinë tuaj mund të arrini qëllimet që i keni vendosur vetes.


Të fundit

Takimi McGonigal-Rama/ Berisha në sulm, paralajmëron protesta

Ish-kryeministri Sali Berisha ka paralajmëruar protesta të thirrura nga opozita kundër kryeministrit Edi Rama. Si po e shfrytëzon Berisha...

Horoskopi ditor, e shtunë 28 janar 2023

Dashi Do të ketë një mënyrë për të qartësuar disa gjëra që ju mundojnë. Në punë mund të jeni surpriza e madhe e punëdhënësve tuaj....

Manchester City mposht Arsenalin dhe kalon në raundin tjetër të FA Cup

Goli i Nathan Ake vendosi sfidën Manchester City-Arsenal. Dueli i raundit të 1/16-ve në FA Cup, u mbyll 1-0 për skuadrën e Pep Guardiolës,...

Besnikë dhe të qëndrueshëm, me këto shenja do të keni një marrëdhënie perfekte

Personat që i përkasin shenjave të mëposhtme njihen si të qëndrueshëm dhe besnikë. Demi Askush nuk e vlerëson partnerin e tij më shumë se sa një...

Lajme të tjera

Web TV