Vdes e moshuara tek Infektivi/Shkon në 19 numri i viktimave nga koronavirusi

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një e moshuar e cila ishte prekur nga koronavirusi ka ndërruar jetë nga infarkti kardiak në Spitalin Infektiv në Tiranë.

84- vjeçarja nga kryeqyteti me inicialet S.D, ishte shtruar prej 4 ditësh në spitalin Infektiv pasi kishte rezultuar pozitive me koronavirus.

Ajo kishte disa sëmundje bashkëshoqëruese si artrit reumatoid, fibrillation arterial dhe hipertension.

Me gjithë përpjekjet e mjekëve të Spitalit Infektiv për ta mbajtur në jetë, pacientja nuk ia ka dalë dot.

E moshuara shënon viktimën e 19 në Shqipëri si pasojë e koronavirusit ndërsa janë prekur 333 persona dhe 100 të tjerë janë shëruar.

Të fundit

Në fakt amnistinë e dështoi Salianji

Nga Mero Baze Socialistët nuk arritën të bindin dot Partinë Demokratike dhe as grupimin e Berishës, të jepnin votat për...

“S’ke turp”/ Përplasje e ashpër në BBV, Juli ia thotë në sy Gazit: Më ke prerë në besë

Juli dhe Gazi së fundmi kanë pasur përplasje të forta mes njëri-tjetrit edhe pse dyshja kanë pasur një miqësi mjaft të mirë brenda shtëpisë. Ashtu...

Çfarë ndodhi? Britania vendos sanksione të reja ndaj Rusisë

Britania ka zgjeruar sanksionet e saj kundër kompanive ruse, individëve dhe entiteteve jashtë Rusisë që dyshohet se po ndihmojnë në shmangien e sanksioneve ekzistuese,...

Rihanna është sërish shtatzënë? Fotot që nxitën dyshimet se këngëtarja po pret një fëmijë

Fansat e këngëtares Rihanna kohët e fundit po spekulojnë nëse ajo dhe i dashuri i saj, A$AP Rocky, do të kenë një tjetër fëmijë së...

“Një bir ku*ve i çmendur”/ Presidenti Putin reagon ashpër ndaj fyerjeve të Biden

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin ka reaguar në lidhje me deklaratat e homologut të tij, Joe Biden i cili ka shpërthyer ndaj tij me ofendime. Putin i...

Lajme të tjera

Web TV