E rëndë në Poliçan/ 48-vjeçari vetëvritet me kallashnikov

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Mbrëmjen e djeshme një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Poliçanit.

Një 48-vjeçar është vetëvrarë në banesën e tij me armë zjarri.

Burime nga policia bëjnë me dije se, Ylber Spahiu e ka ndërmarrë aktin e vetëvrasjes në kushte të rënduara psikologjike.

Burimet konfirmojnë se,viktima ishte prej disa javësh në gjendje të rënduar psikologjike për shkak se jetonte i vetëm pas bllokimit të kufijve nga frika e përhapjes së koronavirusit pasi mbyllja e kufijve la në Greqi gruan dhe dy fëmijët e 48-vjeçarit.

Pasi dëgjuan krismat, komshinjtë njoftuan policinë e cila e gjeti 48-vjeçarin pa shenja jete. Trupi i pajetë u përcoll në morgun e Spitalit Rajonal Berat, ku pas ekspertizës rezultoi se 48-vjeçari Ylber Spahiu është vetëvrarë nga arma automatike “kallashnikov”.

Të fundit

‘Më mirë martohu e bëj fëmijë’/ Deklarata e Albi Nakos që ndezi rrjetin

Një 40-vjeçare ishte mes tyre që konkurroi këtë të diel në emisionin ‘Just Dance’ dhe ndërsa të gjithë duartrokitën...

Skandal / I dha ilaçe të gabuara dy pacientëve me COVID, që më pas humbën jetën, mjeku në pranga

Një tjetër skandal në Itali, një mjek në spitalin e Brescias mësohet tu ketë dhënë qëllimisht ilaçe me efekt anestetik dhe bllokues neuromuskular pacientëve...

Sulmohet biznesmeni i njohur, autorët i lënë brenda mjetit një shufër hekuri dhe një mesazh në letër

Makina e në biznesmeni në Shkodër është shkatërruar gjatë natës së kaluar. Mësohet se mjeti tip “Tiguan”, me targë AA 289 OA, me ngjyrë...

Përgjimet e anti-mafias italiane/ Balla: Ato që janë përmendur me emër i keni në presidencë dhe miq të Lulzim Bashës

Kreu i PS-së, Taulant Balla u ndal të fliste për përgjimet e anti-mafias italiane. "Eurodeputeti që përmendet është mik i vjetër i Lulzim Bashës e...

Kryemadhi mbledh LSI-në, prezantohet programi politik: Jemi kundër shpenzimeve të luksit

Teksa na ndajnë më pak se 90 ditë nga zgjedhjet parlamentare të 25 prillit, Lëvizja Socialiste për Integrim prezanton programin e saj politik. Fjalën hapëse...

Lajme të tjera

Web TV