Gjakoset tregu te Uzina Dinamo, makina përplas rëndë çiklistin

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një aksident i rëndë ka ndodhur në hyrje të tregut te Uzina Dinamo në Tiranë ku një mjet ka përplasur një djalë të ri që udhëtonte me biçikletë, duke e gjakosur të gjithë rrugën.

Nga pamjet që shfaqen në video duket se përplasja ka qenë shumë e rëndë dhe se rruga është gjakosur, ndërsa i riu është dërguar me ambulancë për në spital.

Gjendja e tij dhe shkaqet e rrethanat e aksidentit nuk dihen ende, ndërsa policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes./Fjala.al/

Të fundit

Stuhi dhe tornado në SHBA/ Raportohet për gjashtë të vdekur

Moti i keq ka përfshirë Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Raportohet se 6 persona kanë ndërruar jetë pasi tornadot...

Parashikimi i motit/ Temperatura të ulta në gjithë Shqipërinë

Sipas MeteoAlb, moti i kthjellët, por relativisht i ftohtë do të mbizotërojë në të gjithë territorin e vendit deri pas-mesdite kur pritet kalim i...

Horoskopi ditor, 10 Dhjetor 2023

DASHI Gjatë kësaj dite do bëni mirë të reflektoni më gjatë dhe të braktisni disa zakone të këqija. Keni për ta parë se shumë shpejt...

NBA/ Los Angelos Lakers mposhtin Indiana Pacers dhe janë fitues të In-Season Tournament

LeBron James dhe Anthony Davis kombinuan për 65 pikë, teksa Los Angeles Lakers fituan turneun inaugurues të NBA In-Season, me rezultat 123-109 ndaj Indiana...

VIDEO/ Inter mposht lehtësisht Udinesen në “Giuseppe Meazza” dhe rikthehet në kryesim

Interi rikthehet sërish në krye të Serie A. Skuadra e Simone Inzaghit zhvilloi një ndeshje perfekte në “San Siro” duke mposhtur 4-0 Udinesen. Fundi i...

Lajme të tjera

Web TV