“Po përballet çdo ditë me virusin”, moderatorja shqiptare nxjerr foton e të atit

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Moderatorja shqiptare, Kiara Tito, ndonëse vetë jeton në Tiranë, familjen e ka në Itali dhe herë pas herë pulikon foto të tyre.

Së fundmi Kiara ka postuar një foto të të atit ku bën me dije se është një ndër personat që po ndihmon në luftën kundër Covid-19 në Itali dhe për këtë gjë ajo ndihet shumë krenare.

Përmes një “Instastory” Kiara ka nxjerrë një foto të babait të saj, Arbit, i cili ndodhet në një prej spitaleve të Italisë.

“Dhjetëra shqiptarë punojnë nëpër spitalet e Italisë dhe përballen çdo ditë me virusin.”,-shkruan ajo./Fjala.al/

Të fundit

“Liridona dhe Naimi kishin një konflikt”/ Eksperti: Familjarët e tyre e dinë

Teksa kanë kaluar më shumë se dy javë nga vdekja e Liridona Ademajt, vrasja e saj mbetet e rrethuar...

Kaosi në Kuvend/ PS kërkon përjashtimin e 7 deputetëve të tjerë të opozitës (Emrat)

Partia Socialiste ka kërkuar përjashtimin edhe për 7 deputetë të tjerë të opozitës. Deputetët ndaj të cilëve është kërkuar përjashtimi janë Ervin Salianji, Bledjon...

Marrëveshja për emigrantët/ Balla: 4 % e sfidës së Italisë do të trajtohet nga Shqipëria

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla ka folur në Komisionin e Politikës së Jashtme përsa i përket marrëveshjes Shqipëri-Itali për pritjen e emigrantëve. Gjatë fjalës së...

Me Kadare në fyt

Nga Edison Ypi Kockë në fyt, halë në fyt, qelqe në fyt, gozhdë në fyt, brisk në fyt. Këto dhe të tjera si këto janë...

Siguroi armën për vrasjen/ Lihet në burg i dyshuari i katërt per vrasjen e Liridonës

Gjykata Themelore në Prishtinë ka caktuar masën me paraburgim ndaj të akuzuarit të katërt, për vrasjen e Liridona Ademaj-Murseli. Gjykata Themelore në Prishtinë ka caktuar...

Lajme të tjera

Web TV