Futbollistët marrin gratë e njëri-tjetrit/Pas Icardit, një tjetër i ‘rrëmben’ shokut…

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Futbollistët e kanë kthyer tashmë në trend për të marrë gratë e njëri-tjetrit. Pas rastit të Icardit i cili i ‘rrëmbeu’ gruan, Maxi Lopezit, këtë radhë viktima është futbollisti argjentinas i Santa Fe, Lorenco Toneti.

Ish-futbollisti argjentinas i Paris Saint Germain, Ezequiel Lavezzi e ka ndarë Tonetin nga bashkëshortja Natalia Borhes.Kjo e fundit, e cila është aktore dhe modele në Brazil është bashkuar me Lavezzin.

“Ai e gënjeu mikun e tij më të mirë, e mashtroi, ai nuk e meritonte një gjë të tillë”, ka thënë një shok i Lavezzit para mediave argjentinase.

Ky është gjesti i radhës, pas atij të Mauro Icardit, i cili i ‘rrëmbeu’ ish-shokut të ngushtë Maxi Lopez, (Wanda Naran). Si në rastin e Icardit ashtu edhe këtë radhë kritikat ndaj dy futbollistëve kanë qenë të shumta.

Të fundit

Plas debati i ashpër mes Robertit dhe Albanos: Do t’a zbulosh sa burrë jam?

Robert Aliaj, pas hyrjes së tij në fermë ka krijuar debate me fermerët, një prej të cilëve është edhe...

Votoi rezolutën e Srebrenicës, Vuçiç reagon ashpër: Maqedonia e Veriut më goditi fort

Presidenti serb Aleksandar Vuçiç tha se e kishte të vështirë të duronte faktin që Maqedonia votoi për rezolutën e Kombeve të Bashkuara për shpalljen...

Bëni gati shamitë, finalistët e ‘BBV’ do takohen sonte me këto persona

Surprizat për banorët finalistë të ‘Big Brother VIP Albania 3’ do të na bëjnë të lotojmë. Themi këtë, pasi burime për ‘Iconstyle’ bëjnë të...

Putin: Rusia duhet të jetë gjithmonë një hap përpara armikut

Rusia duhet të jetë gjithmonë një hap përpara armikut për të garantuar fitoren, tha këtë të shtunë presidenti rus Vladimir Putin, duke hapur një...

Breshëri i pabesueshëm në Torino vesh me akull qytetin në fund të majit

Torino në veri të Italisë u godit dje nga një stuhi e papritur breshëri që solli gjithashtu rreth 80 mm shi dhe veshi rrugët...

Lajme të tjera

Web TV