Polici e ndjek si nëpër filma, më pas fluturon në ajër me gjithë makinë-VIDEO

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një oficer policie është vënë në ndjekje një personi, i cili nuk po i bindej urdhrave të policisë për të ndaluar.

Efektivi i policisë po ndiqte një person të dyshuar, i cili ecte me një shpejtësi tej normave të lejuara, aq sa deri në një çast kur makinat përplasen njëra pas tjetrës.

Videoja e cila është bërë virale në rrjetet sociale tregon se sherifi e ndjek si në nëpër filma drejtuesin e makinës në në Avenue Zero të Fort Smith, Arkansas të SHBA-ve.

Personi i cili ndiqej nga policia, Justin Battenfield mbeti i vdekur në vend gjatë përplasjes ndërsa efektivi i policisë ia hodhi duke marrë plagë të lehta ndërsa pritet të lërë spitalin.

Të fundit

“Plani i fshehtë për arrestimin e Dakos”/ Ish-drejtuesi i policisë tregon skemën

Ish-drejtuesi i policisë Arben Hajdarrmataj tha në emisionin Now në Euronews Albania se në kohën kur Fatmir Xhafaj ishte...

Para pak muajsh mundi kancerin/ Ndahet nga jeta në mënyrë të papritur aktorja meksikane

Rebecca Jones, aktorja e njohur meksikane, ka ndërruar jetë në moshën 65-vjeçare herët në mëngjesin e sotëm. E njohur për rolin e saj si antagoniste në...

Shkolla e Policisë “përjashton” ekselentët/ S’lejohen ata mbi 30 vjeç apo që mbajnë syze

Në muajin shkurt 2023, Policia e Shtetit, njoftoi se janë hapur 300 vende vakante për punonjës policie. Kandidatët duhet të paraqiteshin deri më 15...

“Inskenime alla James Bond nëpër tunele”/ Pse iu vunë prangat Lefter Allës

Gazetari Lavdrim Lita tha në emisioni Now në Euronews Albania se kryebashkiaku i Bulqizës, Lefter Alla dhe biznesmeni i favorizuar prej tij në tenderin...

KQZ u ndalon socialistëve zhvillimin e 5 aktiviteteve politike!

5 aktivitete të socialistëve janë ndaluar nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) pasi janë kategorizuar si aktivitete shtetërore për qëllime elektorale. “Të ndëshkuarit” janë Ministrja e...

Lajme të tjera

Web TV