Lëvizje e kufizuar, aksidentohen rëndë dy makina në Kombinat

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Mbrëmjen e djeshme (e martë) rreth orën 21:30 në zonën e Kombinatit ka ndodhur një aksident.

Burime pranë Fjala.al bëjnë me dije se një Range Rover i zi ka përplasur makinën në foto dhe është larguar menjëherë nga vendi i ngjarjes.

Ndonëse lëvizja e makinave është më e paktë se në ditët e zakonshme, shoferët në Tiranë vazhdojnë të aksidentohen dhe të mos tregohen të kujdesshëm. Deri në këto momente nuk raportohet për të lënduar, por vetëm për dëme materiale./Fjala.al/

 

Të fundit

VIDEO/ Flamuri i PD-së “hyn” me dron në shtëpinë e BBV, mesazh për Luizin

Luiz Ejlli, i konsideruar si ‘luani’ i këtij edicioni të Big Brother VIP, siç duket do të jetë edhe...

VIDEO / Plas sherri mes vajzave në emision: Kujdes me mu se t’i thej gishtat!

Gisela dhe Briki janë dy nga konkurrentet në emisionin “Përputhen”, ku djem dhe vajza mblidhen për të gjetur shpirtin binjak. Megjithatë, jo gjithmonë dashuria triumfon,...

“Plani i fshehtë për arrestimin e Dakos”/ Ish-drejtuesi i policisë tregon skemën

Ish-drejtuesi i policisë Arben Hajdarrmataj tha në emisionin Now në Euronews Albania se në kohën kur Fatmir Xhafaj ishte ministër i Brendshëm ishte përgatitur...

Para pak muajsh mundi kancerin/ Ndahet nga jeta në mënyrë të papritur aktorja meksikane

Rebecca Jones, aktorja e njohur meksikane, ka ndërruar jetë në moshën 65-vjeçare herët në mëngjesin e sotëm. E njohur për rolin e saj si antagoniste në...

Shkolla e Policisë “përjashton” ekselentët/ S’lejohen ata mbi 30 vjeç apo që mbajnë syze

Në muajin shkurt 2023, Policia e Shtetit, njoftoi se janë hapur 300 vende vakante për punonjës policie. Kandidatët duhet të paraqiteshin deri më 15...

Lajme të tjera

Web TV