test

Dhunohet me sende të forta një person në Fier, në sherr përfshihet edhe një polic

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ndonëse në karantinë, fierakët janë përfshirë në një sherr në mes të qytetit mbrëmjen e sotme.

Një përplasje ka ndodhur në qytetin e Fierit, ndonëse i gjithë vendi ndodhet në karantinë, nga ku mësohet se dy persona kanë rrahur një tjetër me sende të forta.

Një nga të rinjtë që dhunuar qytetarin tjetër raportohet të jetë një punonjës policie, ndërsa sherri dyshohet se ka ndodhur për arsye banale.

Dy të rinjtë që udhëtonin me një makinë tip “ Benz” me targa AA 600 MU i kanë zënë pritë një personi tjetër që udhëtonte me një makinë “Opel” me targa AA 683 EO, i cili ishte i shoqëruar me një vajzë.

Dy dhunuesit kanë dalë nga “Benzi” dhe me një çekiç kanë goditur dritaren e “Opelit” duke thyer xhamin e shoferit.

Pas mbërritjes në vendngjarje të policisë është identifikuar edhe që njëri prej të rinjve që udhëtonin në makinën tip “Benz” ishte efektiv policie, jashtë shërbimi./Fjala.al/

Të fundit

Belgjika nuk gabon sërish, Djajtë mposhtin Rumaninë dhe marrin fitoren e parë në Europian

Belgjika regjistron fitoren e parë në EURO 2024, me skuadrën e Tedesco-s që triumfoi 2-0 ndaj Rumanisë në ndeshjen...

Zi në botën e futbollit, ish-futbollisti i njohur dhe familja e tij humbasin jetën

Futbollisti 28-vjeçar i Al Jazira, Ahmad Abu Al-Atta së bashku me gruan dhe fëmijët e tij mbetën të vrarë pas një sulmi ajror izraelit,...

Hodhën fishekzjarrë nga një jaht dhe i vunë flakën pyllit, e pësojnë keq 13 persona

Autoritetet greke arrestuan 13 persona të shtunën pasi fishekzjarrët e nisura nga një jaht ndezën një zjarr në pyll në një ishull pranë Athinës,...

“Nga 15 mijë euro do marrësh 280”/ Zbardhen telefonatat e zhvatjes së italianëve

Top Channel ka zbardhur dosjen për mashtrimet përmes call centerave, ku 17 persona akuzohen se zhvatën 4.7 mln € nga 1200 italianë dhe i...

“Është djali më i bukur shqiptar”/ Adrola Dushi pranon lidhjen me këngëtarin e njohur

Tashmë nuk ka më dyshime! Modelja bukuroshe Adrola Dushi dhe këngëtari i famshëm Capital T janë në një lidhje dashurie. Lajmin e ka konfirmuar bukuroshja...

Lajme të tjera

Web TV