Nevina Shtylla i jep fund lidhjes disavjeçare, habit deklarata e moderatores

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Moderatorja e njohur Nevina Shtylla i ka dhënë fund lidhjes me juristin Arbër Myftari.

Ky lajm u bë publik nga vetë ajo, e cila u tha nga emisionin ‘E Diell’ se karantina nuk e ka gjetur çift.
E pyetur nëse izolimi e gjeti të bashkuar apo të ndarë, moderatorja u shpreh: Nuk jam çift fare.

Nevina preferoi të mos tregojë më shumë detaje, prandaj nuk dihen shkaqet e ndarjes, por çifti prej më shumë se një viti bashkëjetonin në Tiranë.Rikujtojmë se ishte vetë Nevina që konfirmoi lidhjen pak kohë më parë, me anë të një fotoje që ka publikuar në rrjete sociale./fjala.al


Të fundit

Belind Këlliçi viziton Uashingtonin/ Takohet me kongresmenin e Miçiganit

Kandidati i Partisë Demokratike për Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi, ka zhvilluar një vizitë zyrtare në Washington DC ku është...

Politikanët akrep të kenë kujdes/ Do t’i ndodhë diçka me ligjin në shkurt

Astrologu Jorgo Pulla ka bërë këtë të mërkurë parashikimin e yjeve për muajin shkurt. I ftuar në “ABC e Mëngjesit”, ai ka ndarë detaje për...

EMRAT/ Me pistoletë dhe kokainë në makinë, prangosen dy persona në Tiranë

Me armë zjarri pistoletë dhe kokainë, në automjet, kapen në flagrancë dhe vihen në pranga 2 shtetas. Sekuestrohen arma e zjarrit pistoletë, krehri me municion...

Vlera e koeficientit të pagave për vitin 2023/ Ku renditet Shqipëria

Vlera e koeficientit të pagave për vitin 2023 do të jetë 105 euro. Kështu tha kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, gjatë mbledhjes së Qeverisë më...

Pse për numerologët dita e nesërme është kaq fatsjellëse, ja çfarë duhet të bëni

Që nga 22 janari, të gjithë planetët po lëvizin drejtpërdrejt (pra, asnjëri prej tyre nuk është në prapavijër), dhe me hyrjen në muajin shkurt,...

Lajme të tjera

Web TV