Tmerr/ Shqiptarja qëllon me thikë në qafë e vret 7-vjeçaren para babait të saj

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një grua goditi me thikë një vajzë shtatë vjeçare para babait të saj të tmerruar ndërsa vajza po luante me një motor.

Ngjarja ndodhi të dielën e 22 marsit në Queen’s Park në Bolton, Mançester i Madh.

Vajza e quajtur Emily Jones u qëllua me thikë në qafë nga një grua, ndërsa vajza ishte ulur në një stol prej druri.

Vajza u dërgua në spital aty pranë, por u shqiptua tragjikisht e vdekur mëngjesin e nesërm.

Prokurori Alan Ëalsh hapi një hetim për vdekjen e Emily-t.

Ai e përshkroi vdekjen e Emily si ‘një nga më tragjikët’ me të cilën ai është trajtuar në 20 vjet.

Oficeri i policisë Rebeça Gardner i tha gjykatës: ‘Emily ishte duke luajtur me skuterin e saj. Ndërsa kaloi nëpër një stol prej druri, një femër e ulur në stol papritmas sulmoi Emily, duke e goditur me thikë në qafë, duke shkaktuar lëndime katastrofike”.

Autoritetet britanike kanë ndaluar një emigrante shqiptare pasi goditi në qafë për vdekje vajzën e vogël

Policia britanike tha një burim për Top Channel, kanë kontaktuar për ndihmë homologët në Tiranë pasi autorja e krimit me inicialet E.S rezulton se është me vendlindje nga një qytezë në veri të Shqipërisë

Të fundit

Pritjes i vjen fundi/ Nisin përgatitjet për “BBV3”, ja pamjet brenda shtëpisë (Foto)

Big Brother Vip Albania” është spektakli më i ndjekur në Shqipëri, ku banorët transmetojnë shumë emocione të forta teksa...

“Më duhen 8 mijë euro”/ Gazetari publikon mesazhet, si Naim Murseli kërkonte para borxh

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës dhe gazetari Milaim Zeka ka deklaruar se babai i Naim Murselit ka ndryshuar qartë qëndrim në lidhje me vrasjen...

Një iranian thyen rekordin, vendos 88 lugë të balancuara në trupin e tij

Një burrë iranian theu rekordin e tij botëror Guinness duke balancuar 88 lugë në vende të ndryshme në trupin e tij. Abolfazl Saber Mokhtari,...

VIDEO/ Ngjarje e jashtëzakonshme, presidenti i klubit turk grushton arbitrin kryesor

E pazakontë, e turpshme dhe për të ardhur keq: Presidenti i skuadrës turke, Ankaragucu, bën veprimin e papërgjegjshëm dhe të dënueshëm në fushën e...

Nis studimi i terapisë së kombinuar të kancerit “mRNA”

Kompanitë farmaceutike kanë filluar ditën e sotme fazën e fundit të provave për trajtimin e kombinuar të kancerit “mRNA”, i cili konsiston në përdorimin...

Lajme të tjera

Web TV