Sherr e të shtëna arme në Patos, çfarë ndodhi? (detajet e para)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Të shtëna arme janë dëgjuar para disa minutash në Patos të Fierit. Mësohet se të shtënat kanë ardhur nga një berberhane ku duket se ka pasur një sherr.

Policia ka bërë me dije se  janë njoftuar nga banorët që në Patos, afër fushës së sportit kanë dëgjuar një debat e më pas kanë dëgjuar të shtëna me armë.

Policia ndodhet në vendngjarje, por ende ska asnjë identifikim, ndërkohë që debati ka ndodhur rreth orës 19 :00./Fjala.al/

Të fundit

Çfarë përmban propozimi i Sekretarit të NATO-s për ndihmën ushtarake Ukrainës?

Ministrat e jashtëm të NATO-s të premten do të diskutojnë për një ndihmë të re ushtarake për Ukrainën, të...

Nisin fluturimet direkte nga Tirana në Kopenhagë

Qytetarët shqiptarë nga sot mund të fluturojnë direkt drejt kryeqytetit të Danimarkës, Kopenhagës. Fluturimi i parë direkt është pritur me një ceremoni të veçantë...

Soko: Ja sa duhet të llogaritet minimumi jetik për një familje me 4 persona

Eksperti i ekonomisë Pano Soko nga Nisma Thurje, duke folur për minimumin jetik, tha në emisionin “Open” në News24, se të jetosh në minimumin...

Miqësoret dhe më pas Europiani, kombëtarja stërvitet në “Shtëpinë e Futbollit”

Trajneri i Shqipërisë, Sylvinho ka thirrur lojtarët e kombëtarës në “Shtëpinë e Futbollit”, për të parë kështu situatën e tyre në këtë fund muaji....

Lajme të tjera

Web TV