Elisa, si e krahasove Ramën me Skënderbeun? E kisha për….

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Elisa, si e krahasove Ramën me Skënderbeun? E kisha për….

“Si ky Skënderbeu këtu”.  Ministrja e shtetit për Parlamentin  tha për gazetarin Roland Qafoku në emisionin e  tij Hard Talk se gjithçka ka  qenë keqkuptim.

Unë nuk them asgjë rastësisht, por si duket ju nuk jeni I vëmendshëm tí dëgjoni fjalimet deri në fund.

-Ajo ishte me zë dhe me figurë, “Ky Skënderbeu këtu”the.

-Cili Skënderbe? Ai që ishte mbi kalë, sepse ishim te Sheshi Skënderbej. Asgjë nuk është rastësi nga ato që unë them.

-Nuk e kishit për Edi Ramën?

-Ju e thatë vet se historia jo vetëm përsëritet por edhe rimon…
https://youtu.be/8JbDeSSjUmI


Të fundit

Amnistia fiskale/ Kim: Mos e bëni, rrezikoni BE-në, Rama i vendosur për ta kaluar

Kambanat e Juri Kim Kritikat për “paratë e pista” dhe qëndrimet për Berishën e Metën Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë Yuri...

Horoskopi ditor, 30 shtator 2022

DASHI Përpiquni të qëndroni të qetë, sepse jo gjithçka shkon sipas planit. Në të kaluarën e afërt, në fakt, ka pasur disa diskutime dhe zënka,...

Vajza iu vra gjatë protestave, babai kërcen në varrimin e saj pas premtimit se…(Video)

Që pas publikimit të lajmit për vrasjen e 22-vjeçares Mahsa Amini nga policia e moralit, Irani është përfshirë nga një valë protestash të dhunshme,...

Takimi me Ilir Metën, Yuri Kim: Kam vetëm një kufizim nga Uashingtoni

Ambasadorja e SHBA-së, Yuri Kim tha se nga Uashingtoni ka vetëm një kufizim, mos takimi i personave ‘Non Grata’, pjesë e së cilit është...

Lajme të tjera

Web TV