Rikthehet filmi horror “Scream 5”, së shpejti nisin xhirimet

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Rikthehet “Scream 5”? Aktorja Neve Campbell i tha fansave përmes rrjeteve sociale se është në negociata për serinë e 5 te filmit horror “Scream” dhe për të, ka nisur diskutimet me skenaristin Kevin Williamson.

Aktorja kanadeze tha se do të ketë sërish të njëjtën rol në film. Xhirimet ishin parashikuar të nisnin në muajin maj por janë shtyrë për shkak të pandemisë. “Është pak e vështirë në këtë moment për shkak të Covid”.

Por shpresojmë të bëjmë bashkë në këtë periudhë të gjithë elementët e nevojshëm dhe të nisim gjithçka nga e para” tha 46 vjeçarja. 4 seritë e para të “Scream”, nën prodhimin dhe drejtimin e regjisori Harvey Weinstein, arritën të arkëtojnë 608.5 milionë dollarë në periudhën mes viteve 1996-2001, kur u shfaqën për herë të parë në kinema./Fjala.al/Burimi:Dailymail


Të fundit

Pandemia “mbushi” xhepat e amerikanëve, shtohet numri i miliarderëve

Miliarderët amerikanë kanë rritur pasurinë e tyre përgjatë pandemisë me më shumë se dy herë, sipas një raporti të...

Shifrat/ Rriten rastet e reja me Covid-19 në 24 orë, regjistrohen 7 viktima

Ministria e Shëndetësisë: 4249 testime, 629 qytetarë të infektuar, 7 humbje jete dhe 441 të shëruar në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë i...

Aksident në aksin Tepelenë-Gjirokastër/ Shoferi humb kontrollin e automjetit, ka të plagosur

Një aksident është regjistruar ditën e sotme në aksin Tepelenë-Gjirokastër. Drejtuesi i automjetit R. K., ka dal nga rruga dhe ka përfunduar disa metra poshtë...

Manastirliu për pandeminë: Vaksinimi e vetmja ‘armë’. Ja pse nuk morëm vetëm Pfizer

Ministrja Ogerta Manastirliu ka folur mbi situatën aktuale të Covid-19.  Ajo tha se ka pasur një rritje të infeksioneve të reja por në krahasim...

Broja nuk ndalet, shënon gol në pjesën e parë

Armando Broja është shqiptari i momentit, ky është një fakt dhe këtë 20-vjeçari e vërteton sërish duke shënuar një tjetër gol me peshë për...

Lajme të tjera

Web TV