Free Porn
xbporn
Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت pov leccata di figa
best porn 2025
homemade porn 2026
mi masturbo guardando una ragazza
estimare cost apartament precisă online
blonde babe fucked - bigassmonster

VE Day/ Vladimir Putin përkujton i vetëm 75 vjetorin e fitores ndaj nazizmit

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

I vetëm përballë një parade ushtarësh, Vladimir Putin ka mbajtur fjalimin dhe vendosi lule në memorialin në nder të heronjve që mposhtën nazizmin 75 vite më parë. Rusia kishte planifikuar ceremoni të mëdha për këtë ditë të rëndësishme, por pandemia e koronavirusit ka ndryshuar planet.

Presidenti rus respektoi të rënët e Luftës së Dytë Botërore, ndërkohë që nuk shoqërohej nga asnjë personalitet tjetër me qëllim për të ruajtur sigurinë ndaj COVID-19.

Edhe në shtete të tjera të Evropës u zhvilluan ‘festime të heshtura’ për 75 vjetorin e fitores ndaj Gjermanisë naziste. Kryeministri britanik, Boris Johnson mbajti 2 minuta heshtje, ndërsa presidenti francez, Emmanuel Macron i bëri nderimet në Harkun e Triumfit në Paris. kancelarja gjermane, Angela Merkel nderimet i bëri në memorialin Ora e Re (Neue Wache).

Më 8 maj 1945, Mbretëria e Bashkuar dhe aleatët e saj pranuan zyrtarisht dorëzimin pa kushte të Gjermanisë naziste pas 6 vitesh luftë shkatërruese, e cila mendohet se shkaktoi deri në 60 milionë viktima.

Kryeministri britanik Winston Churchill do të njoftonte në orën 15.00 në radio se lufta në Evropë kishte përfunduar.

Ndërkohë që luftimet u përqëndruan më pas në Azi, për t’u përmbyllur më 2 shtator 1945 kur Japonia pranoi kapitullimin.

Të fundit

Samiti i Komunitetit Politik Europian/ Rama takon kryeministrin grek, Kyriakos Mitsotakis

Kryeministri Edi Rama është takuar në Londër me kryeministrin grek Kyriakos Mitsotakis. Takimi mes dy zyrtarëve është zhvilluar në...

Pesë arsye të forta përse duhet të hani më shpesh ananas

Në kultivimin e ananasit nuk përdoren pesticide dhe mjete të tjera mbrojtëse. Ananasi është frut i adhuruar në gjithë botën, për shkak të shijes dhe...

Miratohet projekt-deklarata për heqjen e ligjit të luftës me Greqinë

Kuvendi ka miratuar me 96 vota pro dhe asnjë kundër projekt deklaratën e PDIU-së për heqjen e ligjit të luftës me Greqinë. Drafti i PDIU-së,...

Berisha thirrje Avokatit të Popullit: Hetoni kushtet e punës të punonjësve të turizmit

Kreu i PD-së, Sali Berisha me anë të  një postimi i ka bërë thirrje Avokatit të Popullit të ndërmarrë me urgjencë një hetim për...

Greqia ligj lufte me Shqipërinë, Çuçi: Absurd i madh, nuk reflekton partneritetin tonë

Kreu i Grupit të PS, Bledi Çuçi nga Kuvendi është shprehur se mazhoranca do ta mbështesë pr.deklaratën e paraqitur nga Shpëtim Idrizi ku i...

Lajme të tjera

Web TV