Zë korrenti dy elektriçistë, vdes njëri prej tyre. Furgoni përplas të moshuarin

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kamëz, ku korrenti ka zënë dy elektriçistë. Fatkeqësisht njëri prej tyre ka ndërruar jetë.

Mësohet se elektriçistët po punonin në Laknas për llogari të një kompanie internet.

Por ndërkohë që viktima dhe i lënduari po transportoheshin me shpejtësi drejt spitalit me një furgon, ka ndodhur një tjetër aksident. Fugroni ka përplasur një të moshuar që po lëvizte me biçikletë, i cili fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetën.

Të fundit

VIDEO/ Flamuri i PD-së “hyn” me dron në shtëpinë e BBV, mesazh për Luizin

Luiz Ejlli, i konsideruar si ‘luani’ i këtij edicioni të Big Brother VIP, siç duket do të jetë edhe...

VIDEO / Plas sherri mes vajzave në emision: Kujdes me mu se t’i thej gishtat!

Gisela dhe Briki janë dy nga konkurrentet në emisionin “Përputhen”, ku djem dhe vajza mblidhen për të gjetur shpirtin binjak. Megjithatë, jo gjithmonë dashuria triumfon,...

“Plani i fshehtë për arrestimin e Dakos”/ Ish-drejtuesi i policisë tregon skemën

Ish-drejtuesi i policisë Arben Hajdarrmataj tha në emisionin Now në Euronews Albania se në kohën kur Fatmir Xhafaj ishte ministër i Brendshëm ishte përgatitur...

Para pak muajsh mundi kancerin/ Ndahet nga jeta në mënyrë të papritur aktorja meksikane

Rebecca Jones, aktorja e njohur meksikane, ka ndërruar jetë në moshën 65-vjeçare herët në mëngjesin e sotëm. E njohur për rolin e saj si antagoniste në...

Shkolla e Policisë “përjashton” ekselentët/ S’lejohen ata mbi 30 vjeç apo që mbajnë syze

Në muajin shkurt 2023, Policia e Shtetit, njoftoi se janë hapur 300 vende vakante për punonjës policie. Kandidatët duhet të paraqiteshin deri më 15...

Lajme të tjera

Web TV