E dhimbshme/ Humb jetën në moshë të re efektivi i policisë së Tiranës (detajet)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një efektiv i Policisë Bashkiake të Tiranës është ndarë nga jeta në moshë të re gjatë mesditës së sotme.

Mësohet se ka ndërruar jetë në mënyrë të parakohshme prej një sëmundje të rëndë, polici Besfort Dajçi.

Bashkia e Tiranës ka shprehur ngushëllimet ndaj familjarëve, miqve dhe kolegëve të efektivit.

“Ngushëllime të sinqerta, familjes, miqve, shokëve dhe kolegëve. Do të kujtojmë gjithmonë Besfort, me mall dhe respekt”, -shkruhet në njoftimin e policisë bashkiake për efektivin i cili ishte i respektuar dhe tejet profesional në punën e tij./Fjala.al/

Të fundit

Piktura e rrallë/ Skënderbeu i portretizuar nga Peter Appian

Një pikturë e veçantë e Peter Appian pasqyron hartën e botës së vitit 1553 ku në të dallohet Skënderbeu...

Pensionet, përballë sfidave të plakjes së popullsisë dhe informalitetit në ekonomi

Ndryshimet që pësoi skema e pensioneve një dekadë më parë, si rritja e moshës së pensionit, apo vendosja e barazisë, pra të një raporti...

Vula e PD-së dhe mundësia anti-korrupsion e partive të reja!

Nga Ben Andoni Ka nisur të ketë shumë pritshmëri te opozita për datën 11 Qershor, kohë kur Gjykata e Apelit pritet të japë vendim për...

Humbi babain në moshën 15-vjeçare, gazetari kujton përjetimin e dhimbshëm

Ndikimi i një mësuesi nuk shtrihet vetëm përgjatë viteve të shkollës, por edhe përtej tyre. Gazetari Osman Stafa i cili ka ardhur në “Ka...

Liverpool mposht Wolvesin në sfidën përmbyllëse të kampiontit, Klopp përcillet si hero

Jurgen Klopp mbylli eksperiencën e tij 8-vjeçare në krye të Liverpool-it këtë të dielë. Skuadra e trajnerit gjerman e mbylli sezonin e Premier League me...

Lajme të tjera

Web TV