Makina del nga rruga, tre të plagosur në Elbasan

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Mesditën e kësaj të marte ka ndodhur një aksident ka ndodhur në Elbasan ku si pasojë janë plagosur dy persona.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në aksin Elbasan-Labinot ku një drejtuesi i mjetit duke dërguar fëmijën e sëmurë në spital ka humbur kontrollin e makinës dhe ka dalë nga rruga.

Si pasojë e aksidentit të ndodhur është plagosur drejtuesi i mjetit dhe fëmija, i cili pritet të niset për një mjekim më të specializuar drejt kryeqytetit./l.m/Fjala

Të fundit

VIDEO/ Flamuri i PD-së “hyn” me dron në shtëpinë e BBV, mesazh për Luizin

Luiz Ejlli, i konsideruar si ‘luani’ i këtij edicioni të Big Brother VIP, siç duket do të jetë edhe...

VIDEO / Plas sherri mes vajzave në emision: Kujdes me mu se t’i thej gishtat!

Gisela dhe Briki janë dy nga konkurrentet në emisionin “Përputhen”, ku djem dhe vajza mblidhen për të gjetur shpirtin binjak. Megjithatë, jo gjithmonë dashuria triumfon,...

“Plani i fshehtë për arrestimin e Dakos”/ Ish-drejtuesi i policisë tregon skemën

Ish-drejtuesi i policisë Arben Hajdarrmataj tha në emisionin Now në Euronews Albania se në kohën kur Fatmir Xhafaj ishte ministër i Brendshëm ishte përgatitur...

Para pak muajsh mundi kancerin/ Ndahet nga jeta në mënyrë të papritur aktorja meksikane

Rebecca Jones, aktorja e njohur meksikane, ka ndërruar jetë në moshën 65-vjeçare herët në mëngjesin e sotëm. E njohur për rolin e saj si antagoniste në...

Shkolla e Policisë “përjashton” ekselentët/ S’lejohen ata mbi 30 vjeç apo që mbajnë syze

Në muajin shkurt 2023, Policia e Shtetit, njoftoi se janë hapur 300 vende vakante për punonjës policie. Kandidatët duhet të paraqiteshin deri më 15...

Lajme të tjera

Web TV