test

E rëndë/ Mbytet një fëmijë në liqenin e parkut në Korçë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Korçës, ku bëhet me dije se një fëmijë është mbytur në parkun japonez.

Ngjarje ka ndodhur para pak minutave, ndërsa mësohet se fëmija ka qenë i moshës 6-vjeçare dhe në momentin tragjik ka qenë i shoqëruar nga një tjetër fëmijë.

Policia ndodhet në vendngjarje për të bërë zbardhjen e plotë, teksa theksohet se ngjarja e rëndë u regjistrua në një liqen të vogël të parkut të qytetit.

Vijon…

Të fundit

Ben Affleck më në fund zbulon pse është gjithmonë i trishtuar nëpër foto

Shumë prej fotove të tij janë bërë meme për shkak të portretit të trishtë që shpesh Ben Affleck shfaq...

Fier/ Paradë mjetesh bujqësore, festë për grurin në Pojan

E bërë tashmë traditë, është festuar në fshatin Pojan të Fierit, “Festa e Grurit”.  Aktiviteti i cili përkon edhe me korrjen e grurit nga...

Mbi 1 orë e gjysmë në rrugë, dhjetëra mjete bllokohen te Shkalla e Tujanit

Nën temperaturat ekstreme të ditës së sotme, dhjetra automjete kanë mbetur bllokuar në rrugën e Arbrit në vendin e quajtur Shkalla e Tujanit. Qytetarët e...

Zgjedhjet në universitete/ Qëndresa Qytetare: U evidentuan raste të fotografimt të votës

Qëndresa Qytetare ka reaguar lidhur zgjedhjet në 12 universitete publike në të gjithë vendin të cilat u zhvilluan për të zgjedhur drejtuesit e rinj. Në...

Kylian Mbappe nuk do të startojë në sfidën ndaj Holandës, francezi vijon rikuperimin

Kylian Mbappé nuk do të startojë sonte, në orën 21:00, në ndeshjen që do të zhvillohet mes Francës dhe Holandës në Kampionatin Evropian. Sulmuesi...

Lajme të tjera

Web TV