U gjetën pjesë nga trupi i një njeriu brenda valixhes, policia arreston të rinjtë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Policia në Angli ka gjetur pjesë nga trupi i një njeriu brenda valixhes së një çifti. Lidhur me këtë ngjarje, policia ka nisur dhe një hetim.
Dy të rinjtë ishin duke ecur përgjatë një rruge kur u ndaluan nga një oficer, pranë Pyllit të Dekanit në Angli.

Vajza në të 20-at nga Birmingham dhe burri në të 30-at nga Wolverhampton u arrestuan për vrasje e një personi. Një zonë e madhe është kufizuar në periferi të Coleford pasi pjesët e tjera të trupit u gjetën të shpërndara aty pranë.

Policët janë duke pritur raportin mjeko-ligjor për të mësuar më tepër detaje rreth ngjarjes.

Të fundit

Artan Hoxha: Laert Haxhiu ndante para me policët, ja lidhjet e fuqishme me autoritetet

Artan Hoxha, ka folur për Laert Haxhiun, grupi i të cilit u ekspozua për të paktën gjashtë vrasje, pas...

Hetimet ndaj Arben Ahmetajt/ VOA: Prokuroria e Posaçme paralajmëron surpriza

Në Shqipëri, burime të Prokurorisë së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të organizuar thanë të enjten se hetimet ndaj ish zëvendës kryeministrit Arben Ahmetaj...

Ja cilat janë 30 figurat më të rëndësishme të Historisë

Historia është plot me personazhe që kanë transformuar historinë e njerëzimit. Sot bota është ajo që është falë mendimeve, ideve apo veprimeve të tyre....

Vidhnin nëpër vila ora luksoze, stoli e shufra ari, në pranga 5 shqiptarë

Policia ka arrestuar në Itali 5 shqiptarë, 1 maqedonas dhe 2 italianë, të cilët vidhin nëpër vila dhe aparta,ente, ora luksoze, stoli dhe shufra...

Dentisti i vë këllëf mbi infeksion pa bërë grafi, pacientja detyrohet të heqë dhëmballën

Emisioni Stop në Tv Klan ka marrë denoncim nga një qytetare për klinikën dentare “Risus” në Tiranë dhe çiftin e stomatologëve Enerjeta dhe Julian...

Lajme të tjera

Web TV