test

Wanda Nara publikon videon provokuese

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Bashkëshortja e sulmuesit Mauro Icardi ka publikuar disa momente nga stërvitja në shtëpinë ku jeton bashkë me Mauro Icardin në liqenin e Comos. Bukuroshja Argjentinase gjithmonë poston foto dhe video provokative, me videon e fundit Wanda e vërteton më së miri.

Kohë e vrenjtur dhe me shi shkruan Wanda në videon gjatë stërvitjes duke vënë në pah format e saj seksi dhe pamjen e bukur të liqenit të Comos.

Të fundit

4 arsyet psikologjike pse gocat qajnë kur kanë ditëlindjen

Me siguri që edhe ju i keni parë videot e ditëlindjeve që qarkullojnë në platformat Reddit apo TikTok, ku...

“Alma Arrazi, fillimi i fundit tragjik”/ Ja çfarë i tha bashkëshorti para aktit fatal

Rasti i Alma Arrazit, e cila u vetëmbyt në ujërat e lumit Buna sëbashku me 3 fëmijët e mitur, vijon të tronditë opinionin. Ditën...

E përplasin me makinë dhe më pas e rrahin, 5 persona bëjnë për spital 18-vjeçarin

Një 18 vjeçar është dhunuar me mjete të forta nga disa persona në Korçë, raporton për Balkanweb, gazetarja Lorena Kodra. Ngjarja ka ndodhur në lagjen...

“A e di se kë ke përballë?”/ Plas grushti në Për’puthen (Video)

Ndonëse zyrtarisht ka mbaruar si program për këtë sezon, në studion e emisionit të dashurisë Për’puthen janë rikthyer të gjithë ish-konkurentët ku janë vendosur...

Korçë/ Dhunohet oficeri i krimit ekonomik, u godit me grusht në fytyrë nga një i dehur

Sipas policisë së Korçës bëhet e ditur se ngjarja ka ndodhur në një lokal në qytetin e Korçës ku një i dehur e ka...

Lajme të tjera

Web TV