Vlorë, një person qëllohet me armë pranë banesës së tij

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një 50-vjeçar ka mbetur i plagosur në qytetin e Vlorës pasi është qëlluar me armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 11:45 pranë shtëpisë së tij.

I plagosuri Jetnor Xhaferraj u qëllua nga një automjet në lëvizje dhe si pasojë ka marrë një plumb në krah. Sipas burimeve 50-vjeçari ndodhet jashtë rrezikut për jetën dhe momentalisht po merr trajtimin mjekësor në spitalin e Vlorës.

Ende nuk dihen shkaqet e kësaj  ngjarje ndërkohë që grupi hetimor ka nisur punën për identifikimin e autorit./Fjala

Të fundit

Ja cilat janë 30 figurat më të rëndësishme të Historisë

Historia është plot me personazhe që kanë transformuar historinë e njerëzimit. Sot bota është ajo që është falë mendimeve,...

Vidhnin nëpër vila ora luksoze, stoli e shufra ari, në pranga 5 shqiptarë

Policia ka arrestuar në Itali 5 shqiptarë, 1 maqedonas dhe 2 italianë, të cilët vidhin nëpër vila dhe aparta,ente, ora luksoze, stoli dhe shufra...

Dentisti i vë këllëf mbi infeksion pa bërë grafi, pacientja detyrohet të heqë dhëmballën

Emisioni Stop në Tv Klan ka marrë denoncim nga një qytetare për klinikën dentare “Risus” në Tiranë dhe çiftin e stomatologëve Enerjeta dhe Julian...

Policia greke operacion në kufirin me Shqipërinë, arrestohen 18 emigrantë të paligjshëm

Autoritetet greke kanë ndërmarrë një operacion në kufirin greko-shqiptar. Operacioni po zhvillohet në Kostur dhe bëhet fjale për transport emigrantësh të paligjshëm. Kanë qenë autoritetet...

Altin Dumani nuk duket i frikësuar dhe ky është lajm i mirë

Nga Mero Baze Drejtuesi i SPAK Altin Dumani ka folur para një grupi gazetarësh, duke ju dhënë përgjigje gjtihë pyetjeve për çështjet që ka nën...

Lajme të tjera

Web TV