Ngacmoi seksualisht vajzën e tij, “arrest me burg” për Rodolf Merollin

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

“Arrest me burg” është masa e sigurisë e cila është dhënë për Rodolf Merollin, 37-vjeçarin I cili akuzohej për ngacmim seksual ndaj vajzës së tij 18 vjeçare.

Pak ditë më parë u publikua një audio-përgjim nga 18-vjeçarja ku kësaj të fundit I kërkohej marrëdhënie seksuale nga babai I saj.

Mësohet se 37 vjeçari ishte divorcuar nga bashkëshortja një vit më parë ndërkohë që kjo e fundit ka treguar se edhe vet ajo ka qenë pre e dhunës së tij . Sipas saj 37-vjeçari ishte përdorues I lëndëve narkotike./Fjala.al/

Të fundit

VIDEO/ Spektakël dhe magji në 35 minuta, Lautaro Martinez “fundos” Salernitanan

Lautaro Martinez bën “poker” në transfertën e Salernitanës dhe i jep tri pikët dhe kreun e Serie A skuadrës...

Çantat vjeshtë-dimër 2023, koha për të qenë të guximshme

Tendencat e çantave të kësaj vjeshte janë më pak të çuditshme, por ka gjasa që të shihen në rrugët e qyteteve më në zë...

Me foton nga fëmijëria, ja si e uroi Getinjo vëllain e tij Mozzik për ditëlindje

Reperi i njohur, Mozzik, festoi një ditë më parë ditëlindjen. Ai bëri 28 vjeç dhe këtë e tregoi vetë reperi përmes një postimi në...

“Njerëzit po vdesin kot”, Elon Musk krahason luftën në Ukrainë me Luftën e Parë Botërore

Elon Musk e ka krahasuar luftën e Rusisë në Ukrainë me Luftën e Parë Botërore, teksa thotë se “kaq shumë njerëz vdesin kot”. Miliarderi i kompanive Tesla and X,...

40 mijë banesa bosh në Tiranë, taksa nuk i “vret” pronarët

Në emisionin Money në Euronews Albania u shqyrtua rritja e çmimit të referencës për banesat, e cila do të çojë më pas dhe në...

Lajme të tjera

Web TV