test

VIDEO/Visjan Ukcenaj vë në pozitë të vështirë partneren e tij, ja pyetja pikante që i bën

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Aktori Visjan Ukcenaj është një nga personazhet më të dashur të publikut shqiptar, por nga postimet që bën në rrjetet sociale duket që është edhe baba shumë i përkushtuar.

Së fundmi Visjani ka ndarë me ndjekësit e tij një video ku shihet gjatë një udhëtimi me bashkëshorten dhe djalin.

“Jona ke dy mundësi zgjedhje në jetë: Opsioni 1. Jeto gjithë jetën me burrin tënd dhe opsioni 2…”, Pa thënë ende opsionin e radhës, Jona zgjedh opsionin dy. “Opsioni 2 lëre burrin me vajza të tjera”, dëgjohet të thotë Visjani, opsion i cili e ka shokuar Jonën./Fjala.al/

View this post on Instagram

Ju hev tu opshens @jonaxhelilaj ??

A post shared by Visjan Ukcenaj (@visjanukcenaj) on

Të fundit

Këngëtari shqiptar jep lajmin e bukur, bëhet baba për herë të parë

Këngëtari i njohur Ermal Meta është bërë baba për herë të parë. Lajmin e bukur e ka dhënë vetë...

Bimët mjekësore, eksporte të sigurta drejt tregjeve elitare të BE-së

Bimët medicinale dhe aromatike janë një pjesë e rëndësishme e ekonomisë në Malësinë e Madhe, duke punësuar qindra burra dhe gra në mbjelljen, grumbullimin...

‘Çmendet’ moti/ Përmbytjet bëjnë kërdinë në këtë vend, 9 viktima dhe 17 të zhdukur

Të paktën 9 persona kanë vdekur dhe 17 të tjerë mbeten të zhdukur për shkak të shirave të dendur në Kinë, njoftoi media shtetërore...

Subvencionet në bujqësi, 18 mijë aplikime fituese deri tani

Në Skemën Kombëtare të Mbështetjes në Bujqësi 2024, rreth 18 mijë aplikime janë shpallur fituese pas përfundimit të fazës së parë, ndërsa procesi vijon...

4 arsyet psikologjike pse gocat qajnë kur kanë ditëlindjen

Me siguri që edhe ju i keni parë videot e ditëlindjeve që qarkullojnë në platformat Reddit apo TikTok, ku shumica e gocave shfaqen duke...

Lajme të tjera

Web TV