“Laj-Thaj” në grupin mediatik “FJALA”; 10 më të pushtetshmit e PD

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

https://youtu.be/zBSfVyig8RM


Të fundit

Automjeti merr flakë në aksin Milot-Lezhë, ja çfarë dyshohet

Një automjet ka marrë flakë në rrugën Milot-Lezhë. Automjeti tip ‘’Volksëagen’’ me të cilin udhëtonte B.Ll u përfshi nga...

57-vjeçari ra nga ballkoni i shtëpisë në Bathore, humb jetën pas dy ditësh në spital

Një 57-vjeçar ka ndërruar jetë ditën e djeshme në spital për shkak të dëmtimeve të marra pasi kishte rënë nga lartësia. Lajmi është konfirmuar nga...

Covid në Shqipëri/ Ja sa raste të reja dhe viktima u regjistruan në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve të vijojnë të zbatojnë me përpikmëri rregullat për parandalimin e COVID19: Vendosni maskën mbrojtëse...

Shëngjini “pushtohet” nga mijëra të rinj, festivali që bashkoi turistët nga e gjithë bota

SHËNGJIN- Bregdeti i Shëngjinit është "pushtuar" nga të rinj të ardhur nga Shqipëria dhe e gjithë bota, duke i dhënë frymëmarrje turizmit, pas një viti...

Ministrat e G7 arrijnë marrëveshjen “historike” për taksimin global

Ministrat e Financës të G7(grupit të shtatë vendeve më të industrializuara) kanë arritur një marrëveshje “historike” mbi taksimin global. Lajmin bëri të ditur Kancelari Anglez...

Lajme të tjera

Web TV