Free Porn
xbporn

1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
yasbetir1.xyz
winbet-bet.com
1kickbet1.com
1xbet-ir1.xyz
hattrickbet1.com
4shart.com
manotobet.net
hazaratir.com
takbetir2.xyz
1betcart.com
betforwardperir.xyz
betforward-shart.com
betforward.com.co
betforward.help
betfa.cam
2betboro.com
1xbete.org
1xbett.bet
romabet.cam
megapari.cam
mahbet.cam
1xbetgiris.cam
betwiner.org
betwiner.org
1xbetgiris.cam
1xbet
1xbet
alvinbet.site
alvinbet.bet
alvinbet.help
alvinbet.site
alvinbet.bet
alvinbet.help
1xbet giris
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
betwinner
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
1xbet
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
یاس بت
وین بت
وان کیک بت
هتریک بت
manotobet
حضرات بت
takbet
بتکارت
آلوین بت
ریتزو بت
alvinbet
بت فا
betboro
romabet
megapari
mahbet
سایت بت فوروارد
اونجا بت
betboro.us
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
betcart
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی

 • melbet
 • megapari
 • megapari giriş
 • melbet
 • betrari giriş
 • onbahis giriş
 • Jeta në zyrë e kryeministrit Rama në 10 foto të rralla

  113 563 lexime

  124,178FansaPëlqeje

  Kryeministri i 33-të i shtetit shqiptar Edi Rama njihet veç të tjerave për stilin e tij të veçantë të jetës në zyrë.

  Mes të gjithë kryeministrave shqiptarë për ato që bënin në zyrën e tyre veçohen: Ismail Qemali shpesh flinte në zyrë, Esad pashë Toptani shkruante ditar në zyrë, Fan Noli në zyrë luante në oborr dhe përkthente “Rubairat” e Omar Kajamit, Ibrahim Biçaku dëgjonte në zyrë muzikë klasike, Aleksandër Meksi hante në zyrë bukën e marrë me vete, Sali Berisha harxhonte në zyrë deri në 20 orë.

  Po Edi Rama?

  Për ta kuptuar veçantinë e tij për të cilën një pjesë e kritikojnë dhe një pjesë e lavdërojnë po sjellim 10 fotografi të rralla që pasqyrojnë këtë stil të veçantë. Në fotografinë e parë ai paraqitet me një papagall shumëngjyrësh. Në fotografinë e dytë kryeministri Rama paraqitet në një stil alla Obama duke folur në telefon dhe me këmbën mbi skrivani. Në fotografinë e tretë Rama paraqitet duke luajtur me një top basketbolli në zyrë. Po po e lexuat mirë. Kryeministri ynë ka të instaluar një kosh në zyrën e tij dhe herë pas herë e bën ndonjë kosh si dikur në rini në pallatet e sportit. Në fotografinë e katërt Rama duket me të birin e  tij të vogël, Zahon, mbi skrivaninë e punës pas një vizite të beftë.

  Në fotografinë e pestë Edi Rama është duke dhënë një intervistë live në zyrën e tij dhe i duhet të qeshë. Në fotografinë e gjashtë Edi Rama është duke biseduar në telefonin e tij fiks të zyrës i rrethuar “orenditë” personale që nisin nga një bluzë origjinale të kapitenit të kombëtares së futbollit, Lorik Cana e deri te lapustilat, bojërat dhe më e rëndësishme se këto është se ai po pikturon, një zakon që e ka ruajtur edhe pse la zanatin e piktorit dhe u fut në politikë. Në fotografinë e shtatë kryeministri Rama paraqitet duke orientuar një nga vartësit e vet e duke përdorur xhestikulacione. Në fotografinë e tetë kryeministri Rama është duke shkruar në kompjuterin e tij, ndoshta në një nga bashkëbisedimet e tij të shumta me qytetarët. Në fotografinë e nëntë kryeministri Rama nuk duket, por duket zyra e tij dhe koshi i famshëm. Po ashtu edhe fotografia e dhjetë është sërish në një pamje të tillë nga jashtë por në një kënd tjetër.

  Lexo edhe :  Turizmi në Shqipëri: Mangësi nga brenda apo sulme nga jashtë

  Duajeni apo urrejeni, bëni si të doni, por ky është Edi Rama.k.t/Fjala.al/

  Të fundit

  Le të flasim për dashurinë: Është çështje truri apo zemre?

  Shumica e njerëzve nuk mendojnë se çfarë ndodh në trurin e tyre kur janë të dashuruar. Gjithçka lidhet me...

  Si çokollata e zezë ju ndihmon të bini nga pesha, ja çfarë duhet të dini

  Falë flavonoidëve, katekinës dhe ploifenolëve, çokollata e zezë konsiderohet si një produkt i shëndetshëm. Në fakt, konsumimi i saj lidhet më një numër të...

  Kujdes nga drita blu e telefonit, ja çfarë dëmesh mund të sjellë ajo për shëndetin

  Ekspozimi ndaj dritës blu të emetuar nga dritat LED jashtë shtëpisë, telefonat inteligjentë apo tabletët mund të rrisë rrezikun për zhvillimin e kancerit të...

  Të rinjtë shqiptarë dembelë, zëvendësohen nga pensionistët

  Vit pas viti, punësimi e pensionistëve po vjen në rritje si një nevojë për të mbuluar hendekun e lënë bosh në tregun e punës...

  (VIDEO) “Pritet rritje e vlerës së pronave në zonë” Rama ndan pamje nga “Unaza e Madhe”

  Kryeministri Edi Rama ka ndarë në rrjetet sociale pamje nga puna në kantierin Unazës së Madhe të Tiranë, ndërsa ka njoftuar se në “Sheshin...

  Lajme të tjera

  Web TV