Heidi Klum zbulon sekretin e bukurisë: Përdor shampo fëmijësh për fytyrën

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Ajo është e famshme për look-un e saj rinor dhe pamjen shumë larg viteve që mbart. Por Heidi Klum ka zbuluar sekretin e saj të bukurisë. Modelja gjermane, sot 46 vjec, ka zbuluar se për mbi 20 vjet, ajo ka përdorur një shampo të famshme për fëmijë, që ushton vetëm 2 dollarë, për të larë fytyrën e saj cdo mëngjes.

Juristja e “America Got Talent” ka shpjeguar se si shampo “Johnson’s Baby” e ka ndihmuar të ruajë gjithnjë lëkurë të freskët e të pastër. Sic shkruhet edhe në përshkrimin e produktit, kjo shampo është ideuar për të mbajtur flokët e vogëlushëve të butë, sikurse mban të butë edhe skalpin delikat të kokës së tyre.

Ndryshe nga shampot e tjera, ajo për fëmijë nuk djeg sytë dhe ndihmon në mbajtjen e fytyrës gjithnjë të freskët, fiks si një fëmijë. Pavarësisht faktit se ndër vite i është dashur të mbajë make up, për orë të tëra, modelja tregon se me këtë mënyrë, ka gjetur qetësine e nevojshme pasi është e lehtë për tu përdorur dhe aspak e kushtueshme./Fjala.al/Burimi:The Sun

Të fundit

“Koha t’i japim fund luftës më të gjatë”/ Biden do të tërheqë trupat amerikane nga Afganistani

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Joe Biden, tha të mërkurën se Shtetet e Bashkuara do të fillojnë tërheqjen e...

“6 persona me shkopinj bejsbolli erdhën drejt meje”/ Zbardhet dëshmia e policit në Mamurras

Askush nuk i identifikon me emra të përveçëm të dyshuarit e familjes Fufi në Mamurras, tre prej të cilëve përfunduan në pranga për sulmin...

Manastirliu jep lajmin e mirë: Shqipëria siguron 50,000 vaksina “Sputnik V”

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka njoftuar sot se Shqipëria ka siguruar marrëveshjen për të marrë 50.000 vaksina Sputnik V të Rusisë. “Shqipëria siguron marrëveshjen...

Rama poston dy foto nga takimet elektorale të PS dhe PD: Pa koment

Kryeministri Edi Rama ka publikuar dy foto nga takimi elektoral i PS dhe PD në Dibër dhe Paskuqan të zhvilluar ditën e sotme. “Pa koment”,...

Shqipëria mbështet vendimin për tërheqjen e trupave nga Afganistani

Ministrja për Evropën dhe Punët e Jashtme, Olta Xhaçka, me anë të një postimi në rrjetet sociale shkruan se sot ishte e pranishme në...

Lajme të tjera

Web TV