E rëndë në Berat/ Nëna e 4 fëmijëve i jep fund jetës

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një 51-vjeçare në fshatin Skrevan të Bashkisë së Urës Vajgurore, në qarkun e Beratit është gjetur e vetëvarur.

Gruaja me inicialet B.S, nëna e katër fëmijëve është gjetur nga të afërmit e saj pa shenja jete.

Nuk bëhen me dije shkaqet që e shtynë gruan drejt këtij akti tragjik.

Dyshimet e para janë se familja ndodhej në vështirësi ekonomike dhe policia po heton për zbardhjen e ngjarjes së rëndë./fjala.al

Të fundit

Përzierja e dozave të vaksinës anticovid? Ekspertët e shëndetësisë japin përgjigjen

Zyrtarët shëndetësorë thonë se të dyja dozat duhet të jenë të një vaksine. Vaksinat kundër sëmundjes COVID-19, që shkakton...

U gjet i mbytur në det/ Historia e ish-ministrit grek që Enver Hoxha e futi në burg

Mediat greke i kanë kushtuar një histori ish-ministrit grek, Sifis Valyrakis, i cili u gjet i vdekur një ditë më parë në anijen e...

Njerëzit nuk janë të vetmit , tashmë edhe robotët kërcejnë

Kompania e robotëve Boston Dynamics shpenzoi një vit e gjysmë për të krijuar makina që kërcejnë si njeriu. Robotë që vallëzojnë me ritëm. Kjo është...

Ndërron jetë profesori i Akademisë së FA, Xhaçka mesazh prekës

Është ndarë nga jeta pedagogu i Akademisë së Forcave të Armatosura, Agim Sulaj. Lajmin e hidhur e jep ish-ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, e cila...

‘Më mirë martohu e bëj fëmijë’/ Deklarata e Albi Nakos që ndezi rrjetin

Një 40-vjeçare ishte mes tyre që konkurroi këtë të diel në emisionin ‘Just Dance’ dhe ndërsa të gjithë duartrokitën për talentin, koreografi Albi Nako...

Lajme të tjera

Web TV