VIDEO/Gjesti i gjyshes lë pa fjalë nipin, gjithçka e zbuloi kamera e fshehur

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Kemi dëgjuar shpesh se gjyshet janë shumë të mira, por ka dhe rate që e tejkalojnë këtë frazë.

Në internet është bërë virale një video që ka prekur zemra e shumë njerëzve. Një i ri që sa herë zgjohej gjente ndryshime vendosi që të instalonte një kamera dhunë për të parë se çfarë ndodhte kur ai flinte.

Nipi ishte shtrirë në divan dhe e kishte zënë gjumi, fill pas kësaj gjyshja ngrihet dhe e mbulon. Por, duke qenë se divani është i ngushtë, gjyshja kujdeset që i nipi ose jorgani të mos i bjerë në tokë duke i vendosur afër edhe dy tavolina të vogla.

Është një veprim në dukje i vogël, por me dashuri të madhe. Gjyshja jo vetëm kujdeset që nipi të mos ftohet, por gjithashtu edhe të mos vritet nëse bie nga divani./l.m/Fjala.al

Të fundit

“Koha t’i japim fund luftës më të gjatë”/ Biden do të tërheqë trupat amerikane nga Afganistani

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Joe Biden, tha të mërkurën se Shtetet e Bashkuara do të fillojnë tërheqjen e...

“6 persona me shkopinj bejsbolli erdhën drejt meje”/ Zbardhet dëshmia e policit në Mamurras

Askush nuk i identifikon me emra të përveçëm të dyshuarit e familjes Fufi në Mamurras, tre prej të cilëve përfunduan në pranga për sulmin...

Manastirliu jep lajmin e mirë: Shqipëria siguron 50,000 vaksina “Sputnik V”

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka njoftuar sot se Shqipëria ka siguruar marrëveshjen për të marrë 50.000 vaksina Sputnik V të Rusisë. “Shqipëria siguron marrëveshjen...

Rama poston dy foto nga takimet elektorale të PS dhe PD: Pa koment

Kryeministri Edi Rama ka publikuar dy foto nga takimi elektoral i PS dhe PD në Dibër dhe Paskuqan të zhvilluar ditën e sotme. “Pa koment”,...

Shqipëria mbështet vendimin për tërheqjen e trupave nga Afganistani

Ministrja për Evropën dhe Punët e Jashtme, Olta Xhaçka, me anë të një postimi në rrjetet sociale shkruan se sot ishte e pranishme në...

Lajme të tjera

Web TV