Edicioni informativ në grupin mediatik FJALA ora 13:00, e premte 29 maj 2020

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

https://youtu.be/PMazcwTjO0E


Të fundit

Dua Lipa poston fotot joshëse me bikini, shijon pushimet në jug të Shqipërisë

Dua Lipa ndodhet prej disa ditësh në Shqipëri ku po shijon pushimet me familjen dhe të dashurin e saj,...

Zbardhen emrat e pesë trafikantëve të arrestuar në Tiranë, sekuestrohet kokainë dhe 3 makina

Policia e Tiranës jep detaje nga aksioni i zhvilluar një ditë më parë pranë “Shkollës së Bashkuar”. Policia njofton se ka arrestuar pesë persona,...

Rama poston pamjet nga fshati Arapaj: Investimi për rezervuarin, në ndihmë të fermerëve dhe zhvillimit të ekonomisë bujqësore

Përmes një videoje të postuar në Facebook, Kryeministri Rama ka bërë me dije se në fshatin Arapaj të Durrësit po vijon puna intensivisht për...

I nxehti afrikan/ Sot temperatura ekstrem, termometri pritet të shënojë 42°C

I nxehti afrikan do të diktoj mot të kthjellët dhe temperatura ekstremisht të larta në të gjithë republikën e Shqipërisë. Parashikohet që këto kushte atmosferike...

Ujësjellësit, mrekullitë inxhinierike që shkonin kudo ku shkonte Roma

Nga gjithë veprat inxhinierike të lashtësisë, ujësjellësit romakë janë ndër më të jashtëzakonshmit. Zakonisht, qytetet e lashta ngriheshin pranë zonave me ujë të bollshëm,...

Lajme të tjera

Web TV