Free Porn
xbporn
Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت pov leccata di figa
best porn 2025
homemade porn 2026
mi masturbo guardando una ragazza
estimare cost apartament precisă online
blonde babe fucked - bigassmonster

Denoncimi: Lënë qelinë adoleshentët që përdhunuan të miturën, 1 vit më parë në Kavajë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar denoncimin e një qytetari, i cili deklaron se kanë lënë qelinë 8 adoleshentët, të arrestuar 1 vit më parë, nën akuzën e abuzimit seksual dhe shantazhit për 2 muaj rresht ndaj një vajzë 13-vjeçare, nxënëse në shkollën “Rilidnja” Kavajë.

“Ishin të partisë së krimit, narkoprokuroria është e partisë” është akuza e Berishës që shoqëron denoncimin e qytetarit.

Postimi i plotë:

Lirohen perdhunuesit e nxeneses se Shkolles Rilndja te Kavajes.

Ishin te partise se krimit!
Nuk bene faj, bene qef!
Narkoprokuroria eshte e partise!

Lexoni denoncimin e qytetares dixhitale. sb

Pershendetje doktor! Uroj te jeni mire,mjaft e ndijuar,po kthehem tek ju, pasi ju ishit te paret qe i dhat drejtim dhe i hodhet drite kesaj makabre. Behet fjale per perdhunimin ne Kavaje 1 vit me pare. Sic mund ta shihni, ne te ashtequajturin ‘pallati bajaziteve’ ku vajza eshte perdhunuar
, sot e kesaj dite gjenden akoma provat ne banesen e papefunduar!!! Nuk duhet te ishin marre dhe ekzaminuar nga ekspertiza mjeko-ligjore si prova krimi qe jane? por jane lene te paprekura 1 vit me vone qe jemi sot! ja sa seriozisht esht marre ky rast edhe pasi u be publik, sa e sigurte esht hetuesia shqiptare. Po sikur te kishte djem te tjere per te cilet vajza ska folur nen kercenim e siper, sa e sa prova te tjera mund te nxirren nga aty? apo jane freshisstat e ardhshem thua!? me respekt,/E.B./Fjala.al

 

Të fundit

Virale/ Princesha e Dubait kërkon divorcin me një postim në Instagram

Një mesazh i shkurtër nga Sheikh Mahra bin Mohammed Al Maktoum aktualisht po shkakton bujë në botën mbretërore. Në postimin...

Ndikimi i stresit në lëkurë

Stresi është një nga faktorët kryesorë që dëmtojnë organizmin tonë. Pasojat e tij ndonëse nuk mund të jenë të menjëherëshme, janë afatgjata. Nëse vuani nga ndonjë...

Si përfundim, a do të jetë Visjan Ukcenaj pjesë e BBV4 apo jo?

Aktori i humorit, Visjan Ukcenaj ka shuar zërat se do të jetë pjesë e edicionit të 4 të Big Brother Vip. Në një intervistë...

Arilena Ara feston sot ditëlindjen dhe urimin më të ëmbël e mori nga Popi Kola

Këngëtarja e njohur Arilena Ara feston sot 26 vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë për të, Ara ka marrë urimet më të...

Lëkundet Nju Jorku, meteori kalon pranë Statujës së Lirisë

Një meteor fluturoi mbi Statujën e Lirisë në Nju Jork përpara se të shpërbëhej rreth 46 km mbi qendrën e qytetit të Manhatanit të...

Lajme të tjera

Web TV