“Me dy miqtë e mi”, Dafina Zeqirin bën ish-të dashurin shok të ngushtë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

 Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri duket se vazhdon të mbajë marrëdhënie të mira me ish- të dashurin e saj DJ Geek.

Ata nisën pak kohë më parë një romancë, e cila nuk zgjati shumë, megjithatë të dy kanë vendosur që të mbajnë marrëdhënie shumë miqësore dhe janë parë shpesh bashkë pas ndarjes.

Ndërsa së fundmi Dafina ka publikuar një foto ku në sfond ishte Dj Geek dhe prezantuesja Nora Haxha.

Në këtë post ajo e quajti ish-të dashurin “mik”.

“Me dy miqtë e mi,”- shkruan Dafina Zeqiri në foto, duke treguar se kanë respekt për njëri-tjetrin edhe pas ndarjes.k.t/Fjala.al/

Të fundit

Bashës nuk i del inati me kthimin e Berishës në PD: “Pazar për Xhaçkën”

Shpëtimi i mandatit të Olta Xhaçkës nga Kuvendi, në leximin politik të Lulzim Bashës është një pazar tjetër mes...

Çfarë po sjell era Bardhi për PD-në e Rithemelimit

Po ajo mënyrë funksionimi: E paqartë, e pa vendosur, e dyzuar dhe pa ide. Rithemelimi nën drejtimin e Gazmend Bardhit si numri dy, nuk...

Parashikimi i motit 15 Prill 2024, si do të ndryshojnë temperaturat

Vendi ynë, do të vijojë nën ndikimin e kushteve të qëndrueshme atmosferike, duke bërë që moti i kthjellët dhe i ngrohtë të jenë dominant. Kjo...

Shqipëria, e gjashta për vdekjet më të larta nga aksidentet rrugore në Europë

Ndonëse kanë ardhur në ulje, vdekjet nga aksidentet rrugore në Shqipëri mbeten ndër më të lartat në Europë. Sipas INSTAT, në vitin 2022, 164 persona...

Lajme të tjera

Web TV