James Bond është bërë baba në … “No time to die”

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

James Bond do të bëhet baba në filmin më të ri të agjentit 007, “No time to die”. Spiuni britanik njihet për magjepsjen ndaj femrave, që njihen edhe si vajzat Bond, por në serinë më të fundit të sagës, ai do të jetë babai i një vajze 5 vjeçe.

Në film, premiera e të cilit është shtyrë për në nëntor të këtij viti, agjenti do të jetë babai i një vajze me të dashurën e tij Dr Madeleine Swann, që luhet nga aktorja Lea Seydoux. Një burim tha për mediat se në këtë film, agjenti James Bond shfaqet më i plakur, më i pjekur dhe kërkon ta shohë jetën në prizmin e një prindi, në këtë rast i Matildës”.

“No time to die” vjen 5 vjet pas “Spectre” dhe është filmi më i shtrenjtë i 007-ës, pasi ka kushtuar plot 200 milionë paund./Fjala.al/Burimi: The Sun

Të fundit

“Më hodhi diçka në pije”/Qetsori zbulon sherrin e vjetër me Bledin: Do ja rregulloj unë..

Teksa askush nuk e priste largimin e Olta Gixharit nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, banorët patën mbrëmë...

‘Do sjellim ndryshimin për qytetarët e Tiranës’/ Braimllari: Me Këlliçin ulim taksat

Sekretari organizativ i Partisë së Lirisë Endrit Braimllari, njëkohësisht kandidat për Këshillin Bashkiak të Tiranës deklaron se me Belind Këlliçin kryetar bashkie ne do...

Temperatura nën zero dhe dëborë/ Surprizat e motit për javën e ardhshme

Vendi ynë do të vijojë të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme me origjinë polare gjatë javës që vjen. Depërtimi i...

“Është cënuar siguria kombëtare”/ Gogu: Të nisë urgjent hetimi për Monika Kryemadhin!

Nënkryetari i grupit parlamentar socialist, Toni Gogu u ka bërë thirrje organeve hetimore që të nisin hetimin për deputeten e Partisë së Lirisë, Monika...

Një ditë pasi la spitalin, Papa Françesku kryeson shërbesën e së Dielës

Papa Françesku drejtoi një shërbim të së Dielës së Palmës një ditë pasi u lirua nga spitali pas një periudhe bronkiti dhe i kërkoi...

Lajme të tjera

Web TV