Free Porn
xbporn
Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت pov leccata di figa
best porn 2025
homemade porn 2026
mi masturbo guardando una ragazza
estimare cost apartament precisă online
blonde babe fucked - bigassmonster

Gjuetarët peticion Ramës e ambasadorëve: Të hiqet moratoriumi

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Federata Kombëtare Shqiptare e Gjuetisë ka kërkuar heqjen e moratoriumit të Gjuetisë. Gjuetarët nuk lejohen të gjuajnë kafshë dhe shpendë deri në 2021, pasi ato janë në rrezik zhdukjeje.

Ditën e premte anëtarët e Federatës do të organizojnë një mbledhje për të hartuar dhe miratuar një peticion i cili do t’I dërgohet kryeministrit Rama, Blendi Klosit, Luigi Sorecës dhe Yuri Kim-it.

Federata do të kërkojë heqjen e moratoriumit dhe do të diskutojë riformatimin e disa shoqatave të gjuetarëve të cilat e kanë zbehur aktivitetin e tyre kohët e fundit.

Njoftimi i Federatës Shqiptare të Gjuetisë:

Bejme me dijeni te gjithe antaret e Komitetit Drejtues se diten e premte date 12 qershor 2020 ora 10.00 organizohet takimi me rend dite:

1.Rruget dhe hapat e metejeshme per te perballuar veshtiresite si pasoje e moratoriumit te gjuetise.

2.Hartimi,miratimi dhe firmosja e nje peticioni ne emer te gjuetareve te Shqiperise drejtuar zotit Edi Rama,Ministrit te Turizmit dhe Mjedisit zotit Blendi Klosi dhe ambasadoreve Yuri Kim e Luixhi Soreka per deshtimin e Moratoriumit te Gjuetise.

Propozimet tona per celjen menjehere te aktivitetit te gjuetise se kontrolluar me rregulla e ligje te forta.

3.Diskutim ne parim dhe vendim per riformatimin e disa shoqatave te gjuetareve qe gjate viteve te fundit kane zbehur veprimtarine e tyre.Zgjedhje te reja me drejtues te perkushtuar ne permbushjen e detyrave statuore e ligjore.

4.Marrja e nje vendimi kolegjial per fillimin e grumbullimit te kontributeve te antaresise si garanci financiare per organizimin dhe drejtimin e aktivitetit te gjuetise.

5.Grup pune per krijimin e shoqatave te reja ne disa Njesi Administrative krijuar me ndarjen e re teritoriale ne Republiken e Shqiperise.

6.Miratimi i programit te punes per festen e 70 vjetorit te themelimit te Federates dhe organizimin e garave Kombetare te qitjes me pjatele.

Lexo edhe :  Javë ‘ferri’/ Autoritetet paralajmërojnë qytetarët: Temperaturat deri në ....

Lutemi gjithe antareve te Komitetit Drejtues te jene te pranishem ne kete takim.

Presidenti

Th.Perri./Fjala.al/k.l

Të fundit

Lojërat Olimpike të Parisit, detajet nga ceremonia madhështore e hapjes!

Për herë të parë në histori, ceremonia e hapjes së një olimpiade do të bëhet nëpër qytet dhe jo...

Samiti i Komunitetit Politik Europian/ Rama takon kryeministrin grek, Kyriakos Mitsotakis

Kryeministri Edi Rama është takuar në Londër me kryeministrin grek Kyriakos Mitsotakis. Takimi mes dy zyrtarëve është zhvilluar në prag të Samitit të Komunitetit...

Pesë arsye të forta përse duhet të hani më shpesh ananas

Në kultivimin e ananasit nuk përdoren pesticide dhe mjete të tjera mbrojtëse. Ananasi është frut i adhuruar në gjithë botën, për shkak të shijes dhe...

Miratohet projekt-deklarata për heqjen e ligjit të luftës me Greqinë

Kuvendi ka miratuar me 96 vota pro dhe asnjë kundër projekt deklaratën e PDIU-së për heqjen e ligjit të luftës me Greqinë. Drafti i PDIU-së,...

Berisha thirrje Avokatit të Popullit: Hetoni kushtet e punës të punonjësve të turizmit

Kreu i PD-së, Sali Berisha me anë të  një postimi i ka bërë thirrje Avokatit të Popullit të ndërmarrë me urgjencë një hetim për...

Lajme të tjera

Web TV