Këngëtarja ngre këmbët lart në mes të emisionit, ky detaj i shokon fansat (VIDEO)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Delta Goodrem, këngëtarja e njohur australiane gjatë audicioneve të ‘The Voice’ është vënë në qendër të vëmendjes së rrjeteve sociale.

Ajo ka ngritur këmbët e palara gjatë audicioneve të fshehura. Menjëherë, pas këtij veprimi kanë shpërthyer kritikat në rrjetet sociale.

“Laji ato dreq këmbësh”, shkruan një komentues në Twitter. “Delta më mirë mbaji ato këmbë poshtë”, “A mund t’i lash ato këmbë para se t’i shfaqësh në kamera?”, shkruanin të tjerë.

Të fundit

Interi është fitues i derbit të Milanos, goli i Lautaro Martinez vulos sfidën

Stadiumi “San Siro” në “flakë” pak pasi kishte kaluar gjysmë ore lojë në derbin Inter – Milan. Zikaltrit fituan...

Diskutimi mes Geasy dhe Luana Vjollcës: Do hap shampanjë kur të martohesh ti

“Zemër Luana” me autorësi dhe moderim të Luana Vjollcës në Tv Klan ka qenë një mbrëmje e tej mbushur me surpriza! Të ftuarit e kësaj...

Zhdukja e bletëve, kërcënim serioz për ekosistemin

Bashkimi Evropian ka bërë të ditur se është në përgatitje e sipër të një plani që ka të bëjë me rritjen e monitorimit të...

“Je ulli pa kokrra”, zihen dy kunatat: Je hasmi numër një, më ke ftohur zemrën

Pjesa e dytë e “Shihemi në Gjyq”, rubrikës së “E diela shqiptare” në Tv Klan ka nisur me tone të ashpra mes Marias dhe...

Ish-kryeministri izraelit: Putini premtoi se nuk do ta vriste Zelensky-in

Ish-Kryeministri i Izraelit Naftali Bennet, i cili shërbeu për pak kohë si ndërmjetës në fillim të sulmit rus në Ukrainë, thotë se Presidenti Vladimir...

Lajme të tjera

Web TV