“Laj-Thaj” në grupin mediatik “FJALA”; Operacionet plastike dhe fitness çfarë zgjedhin qytetarët?

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

https://youtu.be/iGYhf2Uyisw


Të fundit

Inaugurohet investimi 25.5 mln euro në Kamëz/ Rama: Reformë të thellë në sistemin e ujësjellësve

Në Kamëz është përuruar sot godina e re e Ujësjellës- Kanalizimeve, një iniciativë e përbashkët e qeverisë shqiptare, gjermane,...

Prostata dhe patologjitë e saj më të shpeshta

Problemet me prostatën hasen shpesh por më së shumti prekin meshkujt e moshës mbi 50 vjeç. Prostata është një gjendër e vogël, në madhësinë e...

Plagosja e biznesmenit në Sarandë, arrestohet një nga autorët (Emri)

Është ndaluar një nga autorët e biznesmenit Spiro Iljadhi. Në prangat e policisë ka rënë Redjan Haderi, 33 vjeç nga Tepelena. Haderi është ndalur në...

Kokalari i dorëzon dosjen e Berishës kongresmenit të SHBA: Ja provat që e gozhdojnë atë dhe familjen e tij

Geri Kokalari, një nga shqiptaro-amerikanët më të njohur në ambjentet mediatike dhe politike në SHBA, e ka “bombarduar” kongresmenin amerikan, Lee Zeldin, me dosjen...

“Republika Autonome”, lulëzimi i Korçës nën protektoriatin francez

21 qershor 1920 Autoritetet e reja paraqitën shqipen dhe frëngjishten si gjuhë zyrtare dhe zëvendësuan shkollat greke me shkolla shqipe, që ishin të ndaluara gjatë...

Lajme të tjera

Web TV