Edicioni informativ në grupin mediatik “FJALA” ora 13:00, e enjte 18 qershor 2020

113 563 lexime

77,314FansaPëlqeje

Të fundit

Murrizi akuza të forta ndaj Bashës: Delirant se do bëhet një ditë burrë shteti

Deputeti i opozitës, Myslim Murrizi nuk përmbahet ndaj kreut të PD Lulzim Basha, i cili dje në mbrëmjen u...

Maqedoni e Veriut/6 viktima dhe 147 te infektuar vetëm në 24 orët e fundit

Numri i viktimave nga COVID-19 duket se po rritet edhe në Maqedoninë e Veriut. Vetëm në 24 orërt e fundit Ministria e Shëndetësisë ka bërë...

Kosovë, 6 persona humbin jetën nga COVID-19 në 24 orët e fundit

Kosova sot ka shënuar rekord të zi sa i përket vdekjeve nga pacientët me COVID-19. Veç sot, ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se kanë vdekur...

Femrat apo meshkujt më të paguarit në Shqipëri? Ja profesionet me më shumë të ardhura

Meshkujt në Shqipëri vijojnë të paguhen më shumë se sa femrat për të njëjtin pozicion pune, fenomen që ndër vite nuk ka ndryshuar. Sipas publikimit...

Aksidentohen dy policë, po patrullonin me motor në Orikum

Dy policë janë aksidentuar pasditen e sotme në Orikum. Efektivët kanë qenë duke patrulluar në zonën e Orikumit, kur kanë humbur drejtimin e motorit me...

Lajme të tjera

Web TV