Free Porn
xbporn
Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت pov leccata di figa
best porn 2025
homemade porn 2026
mi masturbo guardando una ragazza
estimare cost apartament precisă online
blonde babe fucked - bigassmonster

Fjalimi i Hajdarit në Kuvend/Braçe: Mposhti llumin burrëror që e luftoi personalisht

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Deputeti i PS-së, Erion Braçe ka reaguar lidhur me deklaratën e deputetes së opozitës Rudina Hajdari në Kuvend pas shkarkimit të të ëmës si gjyqtare nga KPK-ja.

Në një postim në Twitter, Braçe shkruan se sot ka njohur një anë të fortë të deputetes, atë të të qenit parimore përtej interesit të çastit personal familjar.

Sipas tij, sot ligjvënësja shqiptare, mposhti gjithë llumin burrëror që e sulmoi në pikën e dobët tek nëna.

Postimi i plotë:

Une nuk jam mik me
RUDINA HAJDARIN!

Kur me babain e saj te ndjere ndanim Kuvendin
ajo ishte e vogel;
Kur ai nuk ishte me e une vijova ne Kuvend,
ajo ndiqte rrugen e saj te edukimit dhe jetes ne SHBA.

Ndajme ideologji te ndryshme,
nuk mendojme njesoj,
jemi kundershtare per kete!

Por sot njoha nje ane te forte te saj;
TE QENIT PARIMORE,
PERTEJ INTETESIT TE CASTIT,
PERSONAL, FAMILJAR!

Nuk eshte e thjeshte te mbash nje qendrim te tille;
NDAJ NUK E KENI PARE KURRE DERI TANI NE KUVEND!

Nje njeri i forte qe beson ne parime mundet te bej kete!

E cmoj Rudinen per kete;
Kur per kaq muaj rresht
nen sulme personale qe ta shpifnin,
nuk besova se do rezistonte,
do qendronte, edhe si grua natyrisht.

Por ja qe sot deshmoi forcen e saj;
Mposhti gjithe llumin burreror qe e luftoi personalisht, ne piken e dobet, nenen!

I MUNDI PERSERI!

Eshte #DREJTESIA qe te ben te forte;
#DREJTESIA frymezon!

#DREJTESIAERE E BARABARTE,
FUNKSIONALE, EFIKASE, E PAVARUR, E PASTER,
ESHTE ME SHUME SE CDO GJE,
ESHTE NGJITESE ME BESONI!

Prej themelimit te shtetit shqiptar,
cdo rregjim beri drejtesine politike e te korruptuar
te udheheqesit,
kurre drejtesine e barabarte per te gjithe!

Lexo edhe :  'Droni edukues' kap 'mat' shoferët me shkelje në zonat bregdetare/Ndëshkohen 183 drejtues

Tani eshte koha per #DREJTESINEERE!
100 vite shkuan pa te;
KY ESHTE SHANSI UNIK
I 100 VITEVE KU KEMI HYRE!

/En.Br./Fjala.al

 

View this post on Instagram

 

Une nuk jam mik me RUDINA HAJDARIN! Kur me babain e saj te ndjere ndanim Kuvendin ajo ishte e vogel; Kur ai nuk ishte me e une vijova ne Kuvend, ajo ndiqte rrugen e saj te edukimit dhe jetes ne SHBA. Ndajme ideologji te ndryshme, nuk mendojme njesoj, jemi kundershtare per kete! Por sot njoha nje ane te forte te saj; TE QENIT PARIMORE, PERTEJ INTETESIT TE CASTIT, PERSONAL, FAMILJAR! Nuk eshte e thjeshte te mbash nje qendrim te tille; NDAJ NUK E KENI PARE KURRE DERI TANI NE KUVEND! Nje njeri i forte qe beson ne parime mundet te bej kete! E cmoj Rudinen per kete; Kur per kaq muaj rresht nen sulme personale qe ta shpifnin, nuk besova se do rezistonte, do qendronte, edhe si grua natyrisht. Por ja qe sot deshmoi forcen e saj; Mposhti gjithe llumin burreror qe e luftoi personalisht, ne piken e dobet, nenen! I MUNDI PERSERI! Eshte #DREJTESIA qe te ben te forte; #DREJTESIA frymezon! #DREJTESIAERE E BARABARTE, FUNKSIONALE, EFIKASE, E PAVARUR, E PASTER, ESHTE ME SHUME SE CDO GJE, ESHTE NGJITESE ME BESONI! Prej themelimit te shtetit shqiptar, cdo rregjim beri drejtesine politike e te korruptuar te udheheqesit, kurre drejtesine e barabarte per te gjithe! Tani eshte koha per #DREJTESINEERE! 100 vite shkuan pa te; KY ESHTE SHANSI UNIK I 100 VITEVE KU KEMI HYRE!

A post shared by Erion Brace (@erionbrace) on

Të fundit

Kim Kardashian ndan detaje nga dëmtimi: Më i dhimbshëm se lindja!

dhe pse fillimisht nuk u dhanë të dhëna se si Kardashian u plagos, ajo u shfaq në publik në...

A po frenohen turistët? Zv.ministrja e Turizmit: Numri nuk është ulur, por…

Zëvendës ministrja e Turizmit thotë se numri i turistëve që vizitojnë vendin nuk është ulur, siç është krijuar perceptimi, por është zgjeruar harta e...

Manastirliu: Jemi krah të rinjve! 50 mijë studentë mbështeten me bursa

Deputetja Erisa Xhixho kërkoi sot interpelancë me ministren e Arsimit dhe Sportit, Ogerta Manastirliu. Xhixho u shpreh buxheti i parashikuar për arsimin është më i...

Atentati ndaj Trump në 3D/ Si dështoi Shërbimi Sekret për të parandaluar të shtënat

Vetëm disa sekonda u nevojitën për të ekzekutuar Thomas Matthew Crooks, i cili hapi zjarr për të vrarë ish-presidentin amerikan Donald Trump. 20 vjeçari ...

Lea Ypi, zgjidhet anëtarja e parë shqiptare në Akademinë Britanike

Lea Ypi është bërë anëtarja e parë shqiptare në Akademinë Britanike. Përmes një postimi në Instagram, Ypi është shprehur se është shumë e lumtur dhe...

Lajme të tjera

Web TV