Rama publikon fotot mahnitëse nga Karavastaja

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Kryeministri Edi Rama prej disa javësh ka marrë një nismë ku poston çdo mbrëmje në rrjetet sociale foto nga vendet turistike të Shqipërisë.

Mbrëmjen e sotme ai ka zgjedhur disa pamje të mrekullueshme nga Karavastaja, Divjakë, ku dëshmohet qartë se natyra na ka falur një peizazh të mrekullueshme.

Karavastaja është një destinacion turistike më të preferuara në vendin tonë.

Rama i ka shoqëruar këtë foto mahnitëse me tag-un “#BeautifulAlbania”./E.B./Fjala.al


Të fundit

Mister në rrugën Berat-Lushnjë, shoferi dhe pasagjeri zhduken pas aksidentit të rëndë

Një makinë tip Mercedez Benz është përplasur mbrëmjen e së shtunës me trafikandarësen në rrugën nacionale Berat- Lushnjë, në...

VOA: Berisha nuk heq dorë nga protesta e 6 dhjetorit, del në shesh pa lejen e Policisë

Në Tiranë, Partia Demokratike, ajo pjesë që drejtohet nga ish-kryeministri Sali Berisha, bëri të ditur se nuk do të ndryshojë planet për të zhvilluar...

Bora Zemani merr buqetën më të veçantë dhe më të pazakontë nga ndjekësit e saj!

ora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen” e...

VIDEO/ Argjentina mposht Meksikën dhe merr tre pikët e para, Messi shënon një super gol

Argjentina siguron suksesin e parë në Kupën e Botës, Katar 2022, por përfaqësuesja “Albiceleste” i falet përsëri kapitenit dhe njeriut lider, Lionel Messi-t. 7 herë...

Eksperimenti i të ftohtit, BBC: Çfarë i ndodh trupit në një shtëpi pa ngrohje!

Deri këtë vit temperatura mesatare që duhej mbajtur në shtëpitë dimërore në disa pjesë te Europës, ishte 20 gradë, me luhatje maksimale në dy...

Lajme të tjera

Web TV